هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 مهر 1399
ساعت 04:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 19:31
سه شنبه 14 مرداد 1399 19:22 ساعت
2020-8-4 19:31:16
شناسه خبر : 338309
مراسم رونمایی و تجلیل از پدیدآورندگان مجموعه‌های «یادداشت‌های یک فرشته» و «در جیب باد» نوشته سعیده اصلاحی عصر دیروز دو‌شنبه 13مرداد، در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین الملل برگزار شد.
مراسم رونمایی و تجلیل از پدیدآورندگان مجموعه‌های «یادداشت‌های یک فرشته» و «در جیب باد» نوشته سعیده اصلاحی عصر دیروز دو‌شنبه 13مرداد، در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین الملل برگزار شد.

گروه فرهنگ رجانیوز مراسم رونمایی و تجلیل از پدیدآورندگان مجموعه‌های «یادداشت‌های یک فرشته» و «در جیب باد» نوشته سعیده اصلاحی عصر دیروز دو‌شنبه 13مرداد، با حضور سعیده اصلاحی، سمیه روح اللهی، راحیل تقی پور و آقای بغلانی مدیر بخش کودک و نوجوان انتشارات قدر ولایت (گل آبی) در کتاب‌فروشی چاپ و نشر بین الملل برگزار شد.

 

به گزارش رجانیوز در این مراسم ابتدا بغلانی مدیر بخش کودک و نوجوان مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت به رویکرد این مؤسسه در تولیدات حوزۀ کودک و نوجوان اشاره کرد و افزود: موسسۀ قدر ولایت چندین سال است که در حوزۀ کودک و نوجوان فعالیت دارد. با توجه به شرایط خاص انقلاب و شرایطی که جامعه در آن قرار گرفته، امسال آثار منتشر شده در این حوزه را کمتر و در عوض تخصصی‌تر انتخاب کردیم. سال گذشته بیشتر بر  روی سبک زندگی اسلامی کار کردیم. کتاب‌های که امروز رونمایی می‌شود در همین زمینه هستند.

«یادداشت‌های یک فرشته» برای گروه سنی کودکان تهیه و تدوین شده است. در این مجموعه سعی شده که از زبان فرشته‌ها اعمال نیک و بد به کودکان آموزش داده شود وکودک در همان دورۀ کودکی متوجه شود که اعمال او چه آثاری می‌تواند داشته باشد.

کتاب بعدی «در جیب باد» است که برای نوجوانان تولید شده و در واقع قالب سلسله نامه‌هایی که بر روی برگ‌های پاییزی درختی نوشته شده و آن درخت نامه‌ها را برای دوستان خودش ارسال می‌کند، یک‌سری اعمال نیک را در جامعه منتشر می‌کند. نوجوانان در زمان مطالعۀ این کتاب متوجه می‌شود که در روابط اجتماعی خود چگونه گام بردارد. در ادامه بیان کردند که آثاری که در سال پیش‌رو از این موسسه منتشر خواهد شد، با تمرکز بر موضوعاتی همچون: فلسفه و تاریخ معاصر و دفاع مقدس هستند که در قالب رمان تولید خواهند شد.