هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 ارديبهشت 1400
ساعت 16:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت 11:33
چهارشنبه 1 مرداد 1399 11:31 ساعت
2020-7-22 11:33:01
شناسه خبر : 338006
سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور امسال را از ۵ مرداد اعلام و تاکید کرد که دفترچه راهنمای جدید این پذیرش از فردا بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد.

این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: « پیرو اطلاعیه‌‌های مورخ ۷ بهمن ۹۸ و ۱۸ فروردین ۹۹ بدین وسیله به اطلاع همه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۳۹۹ می‌‌رساند، با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۲۴ تیر ۹۹ شورای سنجش و پذیرش دانشجو درخصوص زمانبندی جدید ثبت‌نام و اعلام نتایج پذیرش در رشته‌های با سوابق تحصیلی برای تمامی زیر نظام‌های آموزشی (شامل دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزشی عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی)، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) منحصراً به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۵ مرداد ۹۹  آغاز و در روز یکشنبه مورخ ۲ شهریور ۹۹ پایان می‌‌پذیرد. 

 

نسخه جدید دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دوره‌های مذکور از روز چهارشنبه مورخ یکم مرداد ۹۹ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. همه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

 

 لازم به تاکید است نسخه‌های قبلی دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در تاریخ‌های ۹ بهمن ۹۸ و۱۸ فروردین ۹۹ در درگاه این سازمان قرار گرفته است غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط می‌باشد. »