هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 26 ارديبهشت 1400
ساعت 22:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 31 تير 1399 ساعت 11:46
سه شنبه 31 تير 1399 11:43 ساعت
2020-7-21 11:46:40
شناسه خبر : 337981
مسئله تأمین حقابه کشاورزی و تعهدات وزارت نفت درباره حق آلایندگی خوزستان از جمله اهداف نخستین سفر استانی رئیس مجلس به خوزستان است.

سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اظهار داشت: با دعوت مجمع نمایندگان خوزستان رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین برنامه استانی به خوزستان سفر می‌کند.

وی درباره جزئیات برنامه سفر قالیباف به خوزستان افزود: موضوعاتی مانند تصویب قانونی برای تأمین حقابه شرب، کشاورزی و محیط زیست خوزستان، تعهدات وزارت نفت درخصوص حق آلایندگی، مسئولیت‌های اجتماعی و عدم واگذاری دانشگاه نفت پیگیری می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به‌کارگیری مدیران بومی در صنایع و به‌ویژه هیئت مدیره صنایع استان، حذف مدیریت ناکارآمد در حوزه‌های مختلف استان، توسعه و اصلاح راه‌های روستایی‌ و جاده‌های پرتردد، توجه ویژه به اشتغال پایدار در راستای محرومیت‌زدایی از مسایل مدنظر نمایندگان استان در این سفر استانی است.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس یازدهم با اشاره به اهداف اقتصادی سفر قالیباف به خوزستان بیان داشت: رفع موانع سرمایه‌گذاری و کمک به تولید پایدار، راهکارهای رونق و توسعه بخش کشاورزی، ارتقای شاخص‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی و بررسی دلایل عقب بودن توسعه و پیشرفت استان در قیاس با دیگر استان‌ها از اهداف اقتصادی است که در این سفر دنبال می‌شود.