هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 ارديبهشت 1400
ساعت 16:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 تير 1399 ساعت 14:40
دوشنبه 30 تير 1399 14:30 ساعت
2020-7-20 14:40:03
شناسه خبر : 337950
مسئولان تیم فوتبال نساجی به رای کمیته انضباطی مبنی بر تکرار بازی این تیم با فولاد اعتراض کرده​اند و منتطر تصمیم کمیته استیناف هستند.

به گزارش ایسنا، دو هفته قبل دیدار تیم های فوتبال نساجی و فولاد به دلیل حضور نیافتن تیم فولاد در زمین برگزار نشد. فولادی ها پیش از مسابقه به سازمان لیگ اعلام کردند تعدادی از بازیکنان شان به کرونا مبتلا شدند و نمی توانند برابر نساجی بازی کنند. با این حال به دلیل اینکه سازمان لیگ رسما این بازی را لغو نکرد تیم نساجی در ساعت مقرر در ورزشگاه شهید وطنی حاضر شد.

 

پرونده این مسابقه مطابق انتظار به کمیته انضباطی رفت و این کمیته رای به برگزاری مجدد مسابقه داد. مساله ای که به مذاق باشگاه نساجی خوش نیامد و مسئولان این باشگاه به رای کمیته انضباطی اعتراض کردند.

 

ایزد سیف الله پور، سرپرست تیم فوتبال نساجی در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت پرونده این مسابقه گفت: ما به رای کمیته انضباطی اعتراض کرده ایم و پرونده به کمیته استیناف هستیم. دیشب به ما گفتند که تا ۴۸ ساعت آینده رای نهایی مشخص می شود و ما هم منتظر رای این کمیته هستیم. موضع ما اعتراض به رای کمیته انضباطی است. ما در زمین مسابقه حضور داشتیم و کسی به ما نگفت که بازی برگزار نمی شود. یک زمانی اعلام می کنند اما این بار کسی به ما چیزی نگفت و تمام عوامل اجرایی مسابقه هم داخل زمین بودند. به همین دلیل اعتراض داریم و امیدواریم که کمیته استیناف رای را به سود باشگاه نساجی صادر کند. این حق ماست.

 

او در پاسخ به این پرسش که اگر رای به نفع نساجی صادر نشود باشگاه چه تصمیمی می گیرد هم توضیح داد: در این مورد باید مدیرعامل و هیات مدیره تصمیم بگیرند. اول باید جواب بیاد و بعد از آن تصمیم بگیریم.

 

سرپرست نساجی همچنین درباره وضعیت این تیم هم بیان کرد: وضعیت تیم خدا را شکر خوب است. در چهار بازی قبل که سه بازی خارج از خانه بود، هشت امتیاز گرفتیم و این نتیجه خوبی است و کادر فنی زحمت می کشد. تیم ما مثا تیم های دیگر نیست و مصدومیت بازیکنان کار دست ما داد. مثلا در سمت راست تیم، دو هفته قبل احسان قهاری رباطش پاره شد. ماهینی هم از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شد. ما این بازیکنان را نداشتیم و کادر فنی مجبور به انجام تغییرات شد. امیدوارم که یک بازی تماشاگرپسند را برابر استقلال انجام دهیم.