هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 تير 1399 ساعت 13:06
دوشنبه 30 تير 1399 12:45 ساعت
2020-7-20 13:06:07
شناسه خبر : 337929
مدتهاست که اوضاع اقتصادی کشور به یمن سوءتدبیری های دولت، حال و روز خوبی ندارد و وضعیت معیشتی مردم سخت شده است. با این حال، گویا برخی از مسئولین و چهره‌ها به جای همدردی و همراهی با مردم، دغدغه‌های مهم‌تری دارند.
مدتهاست که اوضاع اقتصادی کشور به یمن سوءتدبیری های دولت، حال و روز خوبی ندارد و وضعیت معیشتی مردم سخت شده است. با این حال، گویا برخی از مسئولین و چهره‌ها به جای همدردی و همراهی با مردم، دغدغه‌های مهم‌تری دارند.

گروه سیاسی-رجانیوز: پنج ماهی شده که مردم با بیماری منحوس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. تاکنون بیش از 14 هزار نفر از هم‌وطنانمان به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و بیش از 270 هزار نفر نیز مبتلا شده‌اند.

 

از طرف دیگر مدتهاست که اوضاع اقتصادی کشور به یمن سوءتدبیری های دولت، حال و روز خوبی ندارد و وضعیت معیشتی مردم سخت شده است. با این حال، گویا برخی از مسئولین و چهره‌ها به جای همدردی و همراهی با مردم، دغدغه‌های مهم‌تری دارند.

 

به گزارش رجانیوز، روز گذشته شهرداری تهران به بهانه 50 سالگی تأسیس بهشت‌زهرا(س)، اقدام به برگزاری مراسم جشن تولد بهشت زهرا(س) با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر و حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نوه امام خمینی(ره)کرد.

 

پیروز حناچی و سید حسن خمینی درحالی برای گورستان تهران جشن تولد گرفته‌اند که روزانه تعدادی از خانواده‌های پایتخت در سوگ عزیزانشان که به‌خاطر ابتلا به کرونا فوت می‌شوند، به دور از تجمع و برگزاری مراسمات مرسوم، به سوگ می‌نشینند. چرا که به دلیل شرایط حاکم بر کشور، برگزاری هرگونه تجمع و مراسمی ممنوع شده است.

 

برگزاری جشن تولد 50 سالگی برای بهشت زهرا(س) از سوی شهرداری تهران و با همراهی برخی دیگر از شخصیت‌ها، نشان داد که دغدغه مسئولینی که باید برای ارتقای زندگی مردم بکوشند، چقدر با دغدغه مردم فاصله دارد.

 

بخش قابل توجهی از مردم به دنبال لقمه نانی هستند تا شب را گرسنه سر نکنند، درحالی که مسئولین کیک تولد 50 سالگی بهشت زهرا(س) را می‌برند. بدون اینکه این اقدامشان هیچ عایدی و آورده‌ای در جهت بهبود اوضاع داشته باشد. نمایش مضحک شهرداری تهران حتی صدای روزنامه اصلاح‌طلب را هم در آورده است.

 

صدای اصلاحات تنها رسانه اصلاح‌طلبی بود که در یادداشتی تحت عنوان«جیب خالی مردم، پز عالی برخی مسئولین» به شوآف شهرداری تهران واکنش نشان داد. صدای اصلاحات در این‌باره نوشته است: مسخره بازی شهردار تهران و یادگار یادگار امام. این نه کیک تولد شهردار تهران و نه سیدحسن خمینی است اینجا هم دفتر شهردار نیست سالگی ۵۰ سالگی یک قبرستان! تولد ۵۰این یه مسخره بازی شاهکارانه است! جشن تولد بهشت زهرا در شرایط کرونایی انسان هایی در جامعه کنونی ما زندگی می کنند که محتاج یک قرص نان شب خود هستند درحالی که هزینه های گزافی برای تجلیل از قدمت آرامستان برگزار می کنید؛این کار چه خروجی یا بازتابی می تواند داشته باشد؟ چه نفعی برای جامعه حاصل می شود.