هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 13 مرداد 1399
ساعت 17:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 17 تير 1399 ساعت 12:11
سه شنبه 17 تير 1399 12:06 ساعت
2020-7-7 12:11:58
شناسه خبر : 337643
رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی بر حمایت دستگاه قضایی از کادر درمانی و برخورد با مزاحمان و افراد مخل روند درمانی بیماری کرونا تاکید کرد و از پیگیری جدی پرونده پزشک پیرانشهری خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: علی اکبر گروسی در تشریح روند پیگیری پرونده پزشک پیرانشهری بیان کرد که از همان لحظه ارائه گزارش ضرب و شتم پزشک بیهوشی بخش ایزوله بیمارستان امام خمینی( ره) پیرانشهر، مراتب پیگیری از طریق دادستانی این شهر در دستور کار قرار گرفته و دستورات لازم مبنی بر انجام تحقیقات کامل، دستگیری متهمان، معرفی مصدوم به پزشکی قانونی، میزان خسارت های وارده به پزشک مصدوم و امکانات بیمارستان صادر شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، رییس کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: در ارتباط با این پرونده سه نفر به اتهام مشارکت در ضرب و جرح عمدی با چاقو، قدرت نمایی با سلاح سرد، تخریب اموال بیمارستان، توهین به ماموران دولت و کادر درمانی و برهم زدن نظم عمومی دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تحت مراقبت قرار گرفتند.
 
وی ادامه داد: دو نفر از متهمان با صدور قرار وثیقه متناسب پس از شش روز آزاد شدند و روند پیگیری پرونده ادامه دارد.
 
گروسی در خصوص سایر اقدامات انجام شده درباره این پرونده گفت: دادستان پیرانشهر ضمن پیگیری و نظارت بر پرونده این ماجرا، با حضور در بیمارستان با کادر درمان صحبت کرده و گلایه‌های آنان را شنیده است. همچنین با فرد مضروب و خانواده او دیدار داشته است.
 
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی تاکید کرد: حال عمومی مضروب رو به بهبودی است.