99/3/17 - 09:17 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 337085
نسخه صوتی کتاب «سه دیدار با مردی که از ماورای ذهن ما می‌آمد»، نوشته زنده‌یاد نادر ابراهیمی با صدای وحید یامین‌پور توسط انتشارات سوره مهر همزمان با سالروز رحلت امام راحل(ره) منتشر شد.
نسخه صوتی کتاب «سه دیدار با مردی که از ماورای ذهن ما می‌آمد»، نوشته زنده‌یاد نادر ابراهیمی با صدای وحید یامین‌پور توسط انتشارات سوره مهر همزمان با سالروز رحلت امام راحل(ره) منتشر شد.

به گزارش رجانیوز نسخه صوتی کتاب «سه دیدار با مردی که از ماورای ذهن ما می‌آمد»، نوشته زنده‌یاد نادر ابراهیمی با صدای وحید یامین‌پور توسط انتشارات سوره مهر همزمان با سالروز رحلت امام راحل(ره) منتشر شد. این اثر که ابراهیمی آن را در بین سال‌های ۷۵ تا ۷۷ نوشته، شامل تجربیات شخصی این نویسنده از دیدار با امام خمینی(ره) است که جلد اول آن توسط حوزه هنری برای نخستین‌بار در سال ۷۷ منتشر شد.
این نسخه صوتی شامل: ۲ عدد لوح فشرده در دیجی پک به قیمت ۴۰۰۰۰ تومان که با تخفیف بیش از ۱۰ درصد، ۳۵۰۰۰ تومان با ارسال رایگان به همراه بسته بندی بهداشتی همراه با امضای گوینده به فروش‌می‌رسد.

 

زنده یاد نادر ابراهیمی در جلد نخست مجموعه «سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد»، با عنوان «رجعت به ریشه‏‌ها»، به ابعاد مختلف شخصیت امام خمینی(ره) از کودکی تا ازدواج پرداخته است. همچنین در کتاب «در میانه میدان»، جلد دوم این مجموعه، مبارزات امام(ره) و حکایت‌هایى از همسر ایشان روایت شده است.
ابراهیمی در مقدمه این اثر ضمن تشکر از تمامی کسانی که وی را در نگارش این سه‌گانه یاری کرده‌اند، می‌نویسد: من داستان می‌نویسم، تاریخ نمی‌نویسم. تاریخ‌هاى بسیارى قبل ‏از من نوشته شده است و همزمان با من و بعد از من نیز نوشته‏‌می‌شود و خواهد شد، اما داستان، فقط یک‏بار نوشته می‌شود؛ فقط یک‏بار. آن‌ها که واقعیت را می‌خواهند نه حقیقت را، و طالب واقعیات تاریخى هستند نه حقایق انسانى، می‌توانند بى‏‌دغدغه خاطر، به بهترین تاریخ‌ها مراجعه کنند.

وی همچنین در بخش دیگری می‌نویسد:‌‌ به جمیع معتبرات خویش سوگند می‌خورم که آنچه در این داستان گفته‌ام، به اعتقاد و باور خودم، عین حقیقت است و جز حقیقت، هیچ نیست و بخشی از حقیقت که بتواند بخش‌های دیگر حقیقت را نفی و انکار کند، نیز نیست...همین‌قدر می‌‌گویم که در عمر خویش، کاری چنین کمرشکن، در هم کوبنده و خوف‌انگیز انجام نداده‌ام، و نه، دیگر، نخواهم داد.

... این  اثر را خاکسارانه پیشکش می‌کنم به ملتی که ساختن و راه انداختن انقلاب‌ها را خوب می‌داند و باری، بار کوه‌آسای عظیم‌ترین انقلاب تاریخ را بر دوش کشیده است... و به بزرگ‌بانوی روزگار ما، قدس ایران ثقفی، که همسر دلاور، صبور و با ایمان مردی چون روح لله خمینی بوده‌اند و هم‌سفری برای سخت‌ترین سفرهای این جهانی و عمری در اضطراب‌های زندان، تبعید، شکنجه و شهادت ... .

 

برای خرید نسخۀ صوتی این اثر به اینجا مراجعه کنید.