هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 مهر 1399
ساعت 14:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 ساعت 09:25
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 09:22 ساعت
2020-5-19 09:25:01
شناسه خبر : 336815
انتشارات عهدمانا کتاب «تولد در توکیو»، روایت اتسوکو هوشینو از مسیر تحولش را منتشر کرد.
انتشارات عهدمانا کتاب «تولد در توکیو»، روایت اتسوکو هوشینو از مسیر تحولش را منتشر کرد.

به گزارش رجانیوز «تولد در توکیو»، روایت زیبایی از یک تحول تدریجی است. روایت بسیار جذاب و تأثیرگذار دختری که ناز و نعمت زندگی در توکیو را برای رسیدن به حقیقت رها می‌کند و تن به سفر می‌دهد. قصه‌ای که شاید خیلی‌هایمان باورش نکنیم، اما راست و درست است.

در زندگی دوراهی‌هایی هست که انتخابی سخت را سر راهت قرار می‌دهد. انتخاب درست، نتیجه‌اش تولد دوباره است.

«با هانیکو توی دانشگاه آشنا شدم. دختری لاکچری و افاده‌ای بود که چشم همه دنبالش بود. اما او به کسی توجه نمی‌کرد و طوری توی دانشگاه راه می‌رفت که انگار آنجا ملک شخصی پدرش است. حس می‌کردم چقدر خوشبخت است. آن هم در روزهایی که من دچار افسردگی و دلمردگی بودم. مطمئن بودم من هم اگر مثل او  لباس‌ بپوشم حس بهتری پیدا می کنم. ساعتش را که دیگر نگو... معمولاً آستین کوتاه می‌پوشید که درخشش ساعتش چشم همه را خیره کند. این شد که افتادم به خرید لباس‌های مارک و معروف. اولش حتی مغازه‌هاشان را بلد نبودم...»

خانم اتسوکو هوشینو، با رسیدن به این دوراهی‌ها، دوباره متولد می‌شود و در این کتاب خاطرات این زندگی و تحول را برای بهزاد دانشگر بازگو کرده و حامد علی‌بیگی آن را به نگارش درآورده است. انتشارات عهدمانا، این کتاب را در 104 صفحه رقعی با قیمت 14هزار تومان منتشر کرده است. بهزاد دانشگر، پیش از این با کتاب «تولد در لس‌آنجلس»، خاطرات محمد عرب را روایت کرده بود.

«تولد در توکیو» را از کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور بخواهید. یا می‌توانید آن را از سایت ahdemana.ir تهیه کنید.