هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 ساعت 14:00
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 13:59 ساعت
2020-5-18 14:00:37
شناسه خبر : 336794
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از راه اندازی اولین مدرسه مجازی کاملا رایگان " بیا بیاموزیم" با کمک جامعه فرهنگی یاوری کشور در هرمزگان راه اندازی شد.

موسی دادی زاده سرخائی ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح اولین مدرسه مجازی کشور گفت: جامعه فرهنگی یاوری از سال ۷۶ فعالیت خود را در هرمزگان شروع کرد و تاکنون در ساخت ۱۵۰ مدرسه در استان مشارکت داشته است.

 

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا، چشم انداز سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نیز برنامه درس ملی، جامعه فرهنگی یاوری اولین مدرسه مجازی کشور را در هرمزگان راه اندازی کرد.

 

دادی زاده تصریح کرد: این مدرسه با هدف ایجاد محیط‌های جدید یاددهی و یادگیری با استفاده از فناوری‌های جدید در فضای مجازی در قالب سامانه "بیا بیاموزیم " با حضور اعضای هیأت امنا، مدیرکل جامعه یاوری در دفتر جامعه یاوری واقع در تهران رسماً افتتاح شد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه ارائه تمامی خدمات در این سامانه رایگان می‌باشد، بیان داشت: تلاش در ایجاد عدالت آموزشی و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه دانش آموزان در جهت ارتقا سطح آموزشی را از اهداف دیگر راه اندازی این مدرسه مجازی می‌توان نام برد.

 

دادی زاده اضافه کرد: ۱۲ هزار دانش آموزان پایه دوازدهم و ۳۲ هزار دانش آموز پایه‌های دهم و یازدهم رشته‌های نظری در مرحله اول از امکانات این سامانه شامل تدریس معلمان مجرب کشوری، سوالات کنکور سال‌های گذشته، سوالات نهایی سالهای گذشته و دیگر امکانات موجود آن استفاده می‌کنند.

 

 

این مسئول یادآور شد: ایجاد آزمون‌های آنلاین مجازی، کلیپ‌های انگیزشی در راستای آماده شدن برای کنکور از دیگر امکاناتی است که در چند هفته آینده به این سامانه اضافه خواهد شد.