هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 خرداد 1399
ساعت 23:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 18 فروردين 1399 ساعت 18:58
دوشنبه 18 فروردين 1399 18:57 ساعت
2020-4-6 18:58:42
شناسه خبر : 335984
جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت، از پلمب ۱۱۰و احد صنفی متخلف در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متصدیان این صنوف، از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی امتناع کرده اند.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سرهنگ ذوالفقار برفر، افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از ابتدای اجرای طرح تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مأموران ادارات نظارت بر اماکن عمومی پایگاه‌های ده گانه پلیس امنیت تهران بزرگ با همکاری اتاق اصناف در ۲۴ ساعت گذشته از یک هزار و ۲۴۰ واحد صنفی در شهر تهران بازدید کردند.
 
به گزارش رجانیوز، وی بیان داشت: در این رابطه به متصدیان بیش از هزار واحد صنفی تذکر و ۱۱۰و احد صنفی نیز پس از محرز شدن تخلفات صورت گرفته به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات صنفی و همچنین بی توجهی به مصوبات طرح سراسری فاصله گذاری اجتماعی پلمپ شدند.
 
جانشین پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان ضمن قدردانی از متصدیان صنوفی که پلیس را در این طرح همراهی کردند، از شهروندان خواست با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ پلیس را در تأمین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.