هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 خرداد 1399
ساعت 15:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 17 فروردين 1399 ساعت 16:38
يكشنبه 17 فروردين 1399 16:35 ساعت
2020-4-5 16:38:38
شناسه خبر : 335931
نظامیان رژیم صهیونیستی در یورش‌های امروز خود به شهر قدس استاندار آن را به همراه دبیرکل جنبش فتح در این منطقه بازداشت کردند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: نظامیان رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) به منزل «عدنان غیث» استاندار قدس در شهرک «سلوان» در قدس شرقی یورش بردند و وی را بازداشت کردند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از «العهد»، آنها همچنان با یورش به منزل «شادی مطور» دبیرکل جنبش فتح در منطقه قدس- در «بیت حنینا» واقع در شمال قدس- وی را دستگیر کردند.
 
علیرغم شرایط سختی که اراضی فلسطینی به دلیل شیوع کرونا به آن روبروست رژیم اشغالگر صهیونیستی به تخلفات خود علیه قدس ادامه می‌دهد.
 
مرکز آماری «وادی حلوه» در شهر قدس اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در ماه گذشته میلادی (مارس) ۱۹۲ فلسطینی از جمله ۴ زن و ۳۳ فر د کم سن و سال را در این شهر بازداشت کرده است.
 
بر اساس این گزارش، ۷۳ نفر در قدس و مسجدالاقصی و ۵۷ نفر در العیسویه و ۳۵ نفر در سلوان بازداشت شده‌اند.
 
در ادامه این گزارش آمده، رژیم صهیونیستی سه تیم را که در حال ضدعفونی کردن معابر در سلوان، الصوانه و بخش قدیمی قدس بوده‌اند، بازداشت و ابزارهای آنها را مصادره کرده است.
 
دو روز پیش (جمعه) نیز نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به منزل «فادی الهدمی» وزیر قدس تشکیلات خودگردان فلسطین، او را به دلیل کمک به فلسطینیان در مقابله با کرونا بازداشت کردند.