هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 27 شهريور 1398
ساعت 18:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 ارديبهشت 1389 ساعت 15:43 2010-5-1 15:43:00
شناسه خبر : 33582

گرچه برخی سیاسیون میان رویکرد سران فتنه و فرزند شاه مخلوع تفاوت قائل هستند اما جمشید اسدی اعلام کرده است که بین موسوی و کروبی با اپوزیسیون خارج از نظام مثل رضا پهلوی تفاوتی نیست.

به گزارش شبکه ایران، اقدامات و عملکرد سران فتنه در ماه‌های گذشته که با استقبال گسترده افراد و گروه‌های ضدانقلاب روبرو شد، کار را به جایی رسانده که یکی از چهره‌های ضدانقلاب اعلام کرده که میرحسین موسوی و مهدی کروبی تفاوتی با رضا پهلوی ندارند.


"جمشید اسدی" که از افراد ضدانقلاب در کشور فرانسه است و اقدامات ناکام زیادی را برای تحریک ایرانیان مقیم این کشور به تظاهرات در مقابل سفارت ایران انجام داده، در تازه‌ترین اظهار نظر خود گفته است: "در مقابله با ولی‌فقیه ایران، میان موسوی و کروبی با اپوزیسیون خارج از نظام مثل رضا پهلوی و اتحاد جمهوری خواهان ایران، تفاوتی نیست."

به نوشته جوان، وی در ادامه با بیان اینکه "آقایان موسوی و کروبی باید همچنان ساختار شکنی کنند"، گفته است: "این که آقایان موسوی، کروبی و خاتمی فکر می کنند می توانند با بزرگداشت آیت الله خمینی و قانون اساسی هزینه های مبارزه را کاهش دهند در اشتباه هستند. نکته اصلی این است که آقایان به جای سخنان زیبا باید با شیردلی تابوهای موجود را بشکنند و به عنوان رهبر واقعی جنبش ایفای نقش کنند و راه نشان دهند.به باور من، بیش از آنکه نگران فاصله جنبش کارگری با جنبش سبز باشیم، می بایستی نگران فاصله چهره های بارز جنبش با انجام وظیفه رهبری و ارایه رهنمود مبارزاتی باشیم."

این عنصر ضدانقلاب همچنین خواستار رفتار رادیکال‌تر و ساختارشکنانه‌تر از سوی میرحسین موسوی و مهدی کروبی در برابر نظام شده است.

گفتنی است فرزندشاه مخلوع ایران چندی پیش صراحتا از ارتباط خود با عوامل اغتشاشات سال گذشته و تعهد خود به سران این جریان خبر داده بود.