هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 فروردين 1399 ساعت 10:55
سه شنبه 5 فروردين 1399 10:53 ساعت
2020-3-24 10:55:04
شناسه خبر : 335691
«چی‌چی» تلاش دارد همزمان با ارائه مفاهیم تربیت اقتصادی، محصولات ایرانی باکیفیت متناسب با نیاز کودکان را به آن‌ها معرفی و به خرید کالای ایرانی ترغیب کند.
«چی‌چی» تلاش دارد همزمان با ارائه مفاهیم تربیت اقتصادی، محصولات ایرانی باکیفیت متناسب با نیاز کودکان را به آن‌ها معرفی و به خرید کالای ایرانی ترغیب کند.

به گزارش رجانیوز برنامه «چی‌چی» تلاش دارد در شبکۀ کودک همزمان با ارائه مفاهیم تربیت اقتصادی، محصولات ایرانی باکیفیت متناسب با نیاز کودکان(6 تا 12سال) و خردسالان (زیر 3 تا 6 سال) را به آن‌ها معرفی کند و به خرید کالای ایرانی ترغیب نماید.

به گفتۀ احسان عسکری تهیه‌کننده برنامه چی‌چی، فصل اول این برنامه در آیتم‌های سه دقیقه‌ای در سه تکنیک ساخته و پخش می‌شود: قسمتی با تکنیک انیمیشن، بخشی به صورت رئال و بخشی به صورت عروسکی در طول روزهای هفته به اطلاع رسانی پیرامون محصولات می‌پردازد.

انتخاب این محصولات فرهنگی طی جلسات متعدد کارشناسی از طریق تشکیل اتاق فکر با مجامع امین و مورد وثوق مرتبط با هر یک از محصولات صورت گرفته است.

انتخاب محتوا در این برنامه به ترتیب اولویت بر اساس محصولات بدین ترتیب است: کتاب و محصولات خواندنی، نوشت‌افزار، اسباب‌بازی، بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، معرفی نرم‌افزارهای موبایلی، برنامه‌های تلویزیونی و سینمایی، محصولات شنیدنی مانند موسیقی، پوشاک، اماکن سرگرمی – تفریحی و مبلمان کودک.

 

این برنامه علاوه بر ایجاد رونق در کسب‌وکار تولیدکنندگان داخلی به ارائه شاخص‌های انتخاب و سواد مصرف به مخاطب مذکور نیز اشاره دارد که هم‌راستا با اهداف اصلی راه‌اندازی شبکۀ کودک یعنی دستیاری خانواده‌ها در تربیت خواهد بود.