هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 11:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 فروردين 1399 ساعت 11:56
شنبه 2 فروردين 1399 11:52 ساعت
2020-3-21 11:56:23
شناسه خبر : 335663
پلیس راه از ترافیک نیمه سنگین در خروجی های پایتخت خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: صبح شنبه و در حالی که به علت جلوگیری شیوع کرونا توصیه و دستور اکید از سوی وزارت بهداشت صادر شده است که همه هموطنان در منزل بمانند و از سفر و ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند، همچنان مشاهده می‌شود که برخی هموطنان سودی سفر در سر دارند و سبب ترافیک در خروجی‌های پایتخت شده‌اند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، گفتنی است که طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا همه مبادی ورودی و خروجی شهرها، پایانه‌های مسافری، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن کنترل می‌شود و از تردد مسافران در صورت داشتن علامت بیماری کرونا جلوگیری خواهد شد.
 
سرهنگ قباد قیطاسی، رئیس پلیس راه غرب استان تهران در تشریح وضعیت ترافیکی غرب این استان اظهار داشت: در برخی مقاطع محورهای مواصلاتی غرب تهران از جمله تهران-قم و تهران-ساوه شاهد ترافیک نیمه سنگین خودروها هستیم.
 
وی افزود: در آزادراه تهران- ساوه خروجی تهران به ویژه در محدوده پلیس راه نیز ترافیک به صورت نیمه سنگین در جریان است.
 
قیطاسی بیان داشت: هم اکنون محور شهریار- تهران و ملارد- شهریار نیز ترافیک نیمه سنگین دارد.
 
سرهنگ سیاوش محبی، رئیس پلیس راه شرق استان تهران نیز در این خصوص گفت: در حال حاضر محور هراز در محدوده‌های خروجی تهران، پردیس و محور مواصلاتی منتهی به لواسان و رودبار قصران دارای ترافیک نیمه سنگین اما روان است.
 
وی ترافیک در محور امام رضا (ع) را عادی و روان دانست و افزود: هرچقدر از شهر تهران دورتر می‌شویم، از سنگینی ترافیک کاسته می‌شود.