98/12/29 - 12:23 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 335646
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد:

تولید ۱۰ هزار ماسک و گان پزشکی توسط نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ: روزانه بیش از ۱۰ هزار ماسک و لباس ضد ویروس گان توسط مرکز مهر سروش تولید می‌شود.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سردار حسین رحیمی با حضور در مرکز مهر سروش در افتتاح خط تولید ماسک ضد ویروس کرونا و گان پزشکی که توسط مددجویان این مرکز تولید می‌شود، گفت: روزانه بیش از ۱۰ هزار ماسک بهداشتی سه لایه و لباس ضد ویروس گان توسط این مرکز تولید و تحویل مراکز بهداشتی و درمانی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه امروز مقابله با این ویروس منحوس به یک جهاد و عزم ملی نیازمند است، بیان داشت: همه باید با هم برای ریشه کنی و مقابله با این ویروس نا خواسته و منحوس آنچه در توان داریم را به میدان آوریم چرا که همدلی و همکاری یهتر می‌توان این مشکل را به سرانجام رساند.
 
وی با اشاره به اینکه در مسیر ریشه کنی این معضل و ویروس منحوس و ناخواسته هر چه را در توان داریم، باید به میدان بیاوریم، عنوان داشت: تولید ماسک و گان پزشکی در مرکز سروش مهر اقدامی پسندیده و قابل تحسین است که باید با جدیت دنبال شود.
 
رئیس پلیس پایتخت با تقبیح دانستن اقدام برخی افراد زالو صفت در احتکار مواد و وسایل مورد نیاز و ضروری این روزها از جمله ماسک، مواد ضد عفونی کننده، عنوان داشت: اجازه نخواهیم داد کسانی از سختی مردم برای خود کیسه بدوزند و مشکلات مردم را نردبان ترقی و زراندوزی خود کنند.
 
وی با اشاره به اینکه در این مرکز روزانه بیش از ۱۰ هزار ماسک بهداشتی سه لایه و لباس ضد ویروس گان توسط این مرکز تولید و تحویل مراکز بهداشتی و درمانی می‌شود، افزود: پلیس‌های امنیت اقتصادی و امنیت عمومی و همچنین پلیس پیشگیری با رصد دقیق خود اجازه نخواهند داد افرادی ضروریات روز مردم را احتکار نمایند.