98/12/25 - 17:43 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 335537
معاونت هماهنگ کننده مرکز آموزش پادگان ۰۳ شهید برخورداری عجب‌شیر گفت: روزانه هزار عدد ماسک از سوی زنان پایور این پادگان و با همکاری شبکه بهداشت تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سرهنگ سید علی نباتی روز یک‌شنبه در بازدید از محل تولید این ماسک‌ها افزود: تعداد ۸ دستگاه چرخ خیاطی در اختیار عوامل و همسران پایور قرار گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز، وی خاطرنشان کرد: مواد اولیه این واحدهای تولیدی از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عجب شیر تهیه شده و در اختیار این واحدها قرار می‌گیرد و دوخت آنها رایگان است.
 
وی با اشاره به اینکه با تولید روزانه هزار ماسک مشکل کمبود ماسک شهرستان برطرف می‌شود گفت: ماسک‌های تولید شده با نظارت شبکه بهداشت و درمان، اداره صنعت، معدن و تجارت، دادستانی و پلیس اماکن عمومی در مراکز بهداشتی و درمانی و صنف‌های مرتبط شهرستان توزیع می‌شود.
 
سرهنگ نباتی همچنین از تب سنجی مردم از سوی کادر درمان ارتش پادگان ۰۳ شهید برخورداری خبر داد و افزود: در کنار این طرح مواد ضد عفونی کننده و ماسک رایگان در بین شهروندان توزیع شد.
 
وی ادامه داد: ضدعفونی کردن و گندزدایی خیابان‌ها و معابر و ناوگان حمل ونقل عمومی شهرستان توسط عوامل پادگان ۰۳ شهید برخورداری از دیگر اقداماتی است که برای پاکسازی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا همچنان تداوم خواهد داشت.