هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 مهر 1399
ساعت 10:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 25 اسفند 1398 ساعت 13:33
يكشنبه 25 اسفند 1398 13:31 ساعت
2020-3-15 13:33:39
شناسه خبر : 335515
شبکه نسیم برای اوقات فراغت بینندگان در تعطیلات نوروز برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.
گروه فرهنگ-رجانیوز: با فرا رسیدن نوروز ۹۹ شبکه نسیم برنامه های مفرحی همچون «دورهمی»، «کودک شو»، «هوش برتر»، «شکرستان»، «ویتامین خ»، «نمای رادیو» و «نسیم آوا» را برای این ایام تدارک دیده است.
 
مسابقه «هوش برتر»
 
سری دهم مسابقه «هوش برتر» به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی با اجرای افشین زی نوری بر پایه بازی های شنیداری، دیداری، هوش و قدرت ذهنی افراد است که به چالش کشیده می شوند. این برنامه هر شب از روز سه شنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۹ پخش شده و باز پخش آن در ساعات ۰۳:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد از شبکه نسیم روی آنتن می رود.
 
«ویتامین خ»
 
برنامه ترکیبی «ویتامین خ» به  تهیه کنندگی و کارگردانی رامین کرم یزدی، شوخی با مسائل اجتماعی با آیتم های نوروزی مانند مسابقه خیابانی، ضرب المثل و کلیپ های طنز هرشب ساعت ۲۰ و در ساعات ۰۲:۳۰، ۰۹:۰۰ و ۱۴:۳۰ روز بعد بازپخش خواهد شد.
 
«شکرستان»
 
فصل سوم «شکرستان» به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی با روایت شهاب حسینی در  مرکز صبا تولید و هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از  شنبه ۲۴ اسفند ماه از شبکه نسیم روی آنتن می رود و باز پخش آن  در ساعات ۰۲:۱۵، ۰۷:۳۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد است. در این فصل کاراکترهای اصلی همچون سری پیشین حضور خواهند داشت و چند کاراکتر فرعی در هر قسمت به جمع شکرستانی ها اضافه خواهد شد.
 
«کودک شو»
 
فصل چهارم «کودک شو» با اجرای پژمان بازغی با حال و هوای عیدانه و با آیتم های جدید، هر شب از ۱ فروردین ماه ساعت ۲۱ پخش می شود و در ساعات ۰۱:۰۰، ۰۴:۳۰، ۰۹:۳۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد از شبکه نسیم بازپخش خواهد شد.
 
«نمای رادیو»
 
این فصل از «نمای رادیو» با ۲ نمایش رادیویی «مضحکه در تهران» و «انتخاب نیما» از اول فروردین ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه نسیم روی آنتن می رود.
 
«مضحکه در تهران» به کارگردانی بهرام سروری نژاد و تهیه کنندگی مجید فتاحی در قالب برنامه نمای رادیو هر شب از اول فروردین ماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه نسیم روی آنتن می رود و باز پخش آن در ساعات ۰۴:۰۰، ۱۲:۳۰ و ۱۶:۳۰ روز بعد است.
 
داستان این نمایش در روزهای پایانی اسفند ماه ۱۲۸۵، زمانی که مظفرالدین شاه قاجار درگذشته، روزهای متمادی ست که مملکت بی پادشاه مانده و محمدعلی میرزا نایب السلطنه در راه تهران است و هنوز به پایتخت نرسیده است. آنها شادمانه در راه ارگ سلطنتی هستند تا میرآقاباشی را برای جلوس به تخت پادشاهی مشایعت کنند. قرار است میر آقاباشی پنج روز بر تخت بنشیند و همه اهل مملکت باید اوامر او را اجرا کنند.
 
در «مضحکه تهران» هنرمندانی همچون پوریا موسوی، اشکان شریعت، سیما خوش چشم، نسرین زارع، میرطاهر مظلومی، احمد گنجی، نورالدین جوادیان، مجید رحمتی و ... به ایفای نقش پرداخته اند.
 
نمایش رادیویی «انتخاب نیما» به کارگردانی مهدی طهماسبی و قلم مهدی فراهانی است و داستان پسر جوانی است به نام نیما که می خواهد از طریق فضای مجازی شریکی برای زندگی اش انتخاب کند. بازیگرانی چون نورالدین جوادیان، مهرخ افضلی، شیرین سپهراد، میرطاهر مظلومی و قربان نجفی در آن ایفای نقش می کنند.
 
«دورهمی»
 
برنامه ترکیبی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری که با دعوت از مهمانان و چهره های مختلف هر شب از اول فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم روی آنتن می رود و باز پخش آن در ساعات ۰۶:۰۰، ۱۱:۰۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد خواهد بود.
 
«نسیم آوا»
 
این برنامه با پخش موسیقی و تصاویر خوانندگان مطرح کشور در ایام نوروز پخش می شود. «نسیم آوا» با اجرای رضا محبی از ۲۹ اسفند تا پایان نوروز هر شب ساعت ۰۰:۳۰ بامداد پخش شده و باز پخش آن در ساعت ۱۴:۱۵ و ۱۸:۳۰ است.