هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 14:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 16:18
شنبه 24 اسفند 1398 16:12 ساعت
2020-3-14 16:18:27
شناسه خبر : 335490
آخرین باری که بهم زنگ زدید، سه ساعت قبل از سفرتان به بهشت بود؛ به همون جایی که در خواب تعریف کردید، یک باغ بسیار زیبا و خصوصی برای خود شما و گفتی این باغ را خودتان برای خودتان ساختید و دو روز قبل از شهادتتان این باغ را دیدید.
گروه فرهنگی-رجانیوز:  زینب سلیمانی فرزند سردار حاج قاسم سلیمانی با انتشار عکس زیر آخرین مکالمه تلفنی با پدرش سه ساعت پیش از شهادت را اینگونه روایت کرد:
 
 
 
 
«آخرین باری که بهم زنگ زدید، سه ساعت قبل از سفرتان به بهشت بود؛ به همون جایی که در خواب تعریف کردید... یک باغ بسیار زیبا و خصوصی برای خود شما و گفتی این باغ را خودتان برای خودتان ساختید و دو روز قبل از شهادتتان این باغ را دیدید...
‌‌
کاش می دانستم امشب آخرین باری که زنگ زدید بار آخریست که صدایتان را می شنوم و کاش از حرف هایتان و از اصرارتان برای تنها نماندن در خانه چیزی حس می کردم.
کاش آن لحظه می فهمیدم چرا به من گفتید بابا از دستم ناراحت نشو، کاش حکمت این صحبت هایتان را در آخرین مکالمه مان می فهمیدم.
 
به من قول دادید وقتی برگشتید باهم به مشهد میرویم ... چه خوش عهدی بابا جان و چه سفر زیارتی زیبا‌ و با شکوهی به مشهد رفتید.
 
هر بار که میرفتید انتظار برگشتتان شیره جانمان را میگرفت... میگفتیم نرید خسته‌اید، مریض هستید؛ میگفتید من نروم چه کسی برود؟ شما قبول میکنید ناموس مردم، بچه‌های بیگناه در چنگال یک‌ مشت حیوان وحشی اسیر و گرفتار شوند، مرزهایمان به خطر بیفتد و فردا اینها به داخل کشور ما بیایند و جان و مال و ناموس مردم را به غارت ببرند و من در خانه کنارتان بمانم؟ ما با سوال شما از خودمان شرمنده میشدیم و شما را به خدا میسپاردیم... ‌‌‌‌‌‌
 
کاش بخاطر این همه سال دوری و سختی و دلهره، گوشه نگاهی به ما بندازی بابا جان که چه سخت تشنه یک نگاه شمایم.
‌‌
حضرت عشق حضرت پدر امروز روز شماست؛ روز شهید... باز هم پیروز میدان شدی و مُزد این همه سال مجاهدت و سختی و خستگی را چه با افتخار از خود سیدالشهدا گرفتی.
‌‌روز شهید بر شما که تمام وجودتان نشانه‌ای از شهید بود، مبارک»