98/12/22 - 13:49 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 335453
جلسه هیئت دولت صبح امروز در کاخ سعدآباد برگزار شد. از حواشی امروز این نشست غیبت معاون اول رئیس‌جمهور بود. به گزارش مشرق، جلسه امروز هیئت دولت(21 اسفندماه) در کاخ سعدآباد برگزار شد. جلسه گذشته کابینه نیز در سعدآباد برگزار شده بود. بیشتر بخوانید: فیلم/ نامه لاریجانی به رهبری برای تغییر ریاست ستاد مقابله با کرونا دستور کرونایی جهانگیری به استانداران از حواشی این نشست، غیبت اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور بود که در جلسه قبلی هیئت دولت نیز حضور نداشت. آخرین حضور جهانگیری در مقابل دوربین‌ها مربوط به 9 اسفندماه و حضور در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا بود. در جلسه امروز همه وزرا و معاونان رئیس جمهور با ماسک و فاصله از هم نشسته بودند.
گروه سیاسی-رجانیوز: جلسه امروز هیئت دولت(21 اسفندماه) در کاخ سعدآباد برگزار شد. جلسه گذشته کابینه نیز در سعدآباد برگزار شده بود. 
 
به گزارش رجانیوز، از حواشی این نشست، غیبت اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور بود که در جلسه قبلی هیئت دولت نیز حضور نداشت. آخرین حضور جهانگیری در مقابل دوربین‌ها مربوط به 9 اسفندماه و حضور در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا بود.
 
در جلسه امروز همه وزرا و معاونان رئیس جمهور با ماسک و فاصله از هم نشسته بودند.