هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 11:00
سه شنبه 20 اسفند 1398 10:55 ساعت
2020-3-10 11:00:53
شناسه خبر : 335411
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در پی صدور بخشنامه اخیر ریاست قوه قضاییه به ۵۲ درصد محکومین واجد شرایط مرخصی اعطا شد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: حجت الاسلام اسمعیل صادقی نیارکی با بیان اینکه در پی صدور بخشنامه اخیر ریاست قوه قضائیه در خصوص اعطای مرخصی زندانیان ۵۲ درصد محکومین واجد شرایط مرخصی اعطا شد، گفت: در پی صدور بخشنامه اخیر ریاست قوه قضائیه در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان به منظور اتخاذ تمهیدات مناسب برای پیشگیری از کرونا ویروس در ندامتگاه‌ها، به زندانیان دارای تأمین مناسب ببیش از هزار نفر مرخصی اعطا شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دادگستری زنجان؛ رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه این تعداد محکومانی که به مرخصی اعزام شدند تا مورخه ۱۹ اسفند ماه بوده که امکان افزایش این امار تا پایان سال وجود دارد، خاطرنشان کرد: توجه به حفظ سلامتی زندانیان در ندامتگاه‌های استان و وضعیت زندانیان به صورت شبانه روز کنترل می‌شود.
 
رئیس شورای قضائی استان زنجان افزود: در این راستا با اتخاذ تمهیدات مناسب، کمیته سلامت در تمامی زندان‌های استان تشکیل شده و همه اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا دقیقاً اجرا می‌شود.
 
صادقی نیارکی با بیان اینکه دادستان‌ها و قضات ناظر زندان باید اخذ تأمین مناسب بابت اعطای مرخصی را تسهیل کنند، گفت: کلیه اقدامات و تمهیدات لازم برای اجرای دقیق بخشنامه ریاست قوه قضائیه بعمل آمده و همکاری و همراهی بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد.