هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 23 تير 1399
ساعت 10:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 19 اسفند 1398 ساعت 11:47
دوشنبه 19 اسفند 1398 11:45 ساعت
2020-3-9 11:47:07
شناسه خبر : 335390
مسئولان چین از تداوم کاهش فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در این کشور خبر دادند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، کمیسیون ملی بهداشت چین اعلام کرد چهار فرد دیگر که در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا مبتلا شده‌اند در استان گانسو واقع در شمال غرب چین ثبت شده است. این کمیسیون همچنین اعلام کرد در شبانه روز گذشته تنها ۲۳ نفر بر اثر کرونا در چین فوت شده‌اند که تمامی آنها در استان هوبی بوده‌اند. گزارش‌ها نشان می‌دهد برای دومین روز متوالی آمار مبتلایان و همچنین فوت شدگان بر اثر کرونا در خارج از استان هوبی، کانون شیوع کرونا به صفر رسیده است.
گروه اجتماعی-رجانیوز:  کمیسیون ملی بهداشت چین اعلام کرد چهار فرد دیگر که در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا مبتلا شده‌اند در استان گانسو واقع در شمال غرب چین ثبت شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از الجزیره؛ این کمیسیون همچنین اعلام کرد در شبانه روز گذشته تنها ۲۳ نفر بر اثر کرونا در چین فوت شده‌اند که تمامی آنها در استان هوبی بوده‌اند.
 
گزارش‌ها نشان می‌دهد برای دومین روز متوالی آمار مبتلایان و همچنین فوت شدگان بر اثر کرونا در خارج از استان هوبی، کانون شیوع کرونا به صفر رسیده است.