هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 18 تير 1399
ساعت 10:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 18:06
شنبه 17 اسفند 1398 18:05 ساعت
2020-3-7 18:06:23
شناسه خبر : 335366
فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تیم‌های تخصصی جنگ نوین و امدادی سپاه شهرستان‌های سطح استان اردبیل را گندزدایی و ضدعفونی کردند.
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری بسیج؛ سرهنگ سیدعلی تدین در جریان عملیات ضدعفونی خیابان‌ها و معابر شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: تیم‌های تخصصی جنگ نوین و امدادی سپاه شهرستان‌های سطح استان اردبیل را گندزدایی و ضدعفونی کردند.
 
وی از ارائه خدمات به مردم توسط نیروهای بسیج خبر داد و افزود: از اولین روزهای ورود ویروس کرونا به کشور سپاه نیز همچون دستگاه‌های اجرایی مرتبط در کنار مردم بوده است و در راستای خدمات‌رسانی به مردم از هیچ تلاشی دست برنمی‌دارد.
 
تدین با اشاره به رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: برای نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه‌بر امنیت پایدار کشور سلامنی هموطنان‌مان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 
فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر اینکه سپاه همواره در کنار مردم بوده است بیان کرد: سپاه و بسیج همواره در کنار مردم بوده و در بحث پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا نیز تمامی امکانات و تجهیزات خود را بسیج کرده و پای کار آمده است.
 
وی اظهار کرد: امروز نیز با همکاری مسئولان شهرستان مشگین‌شهر و با تلاش جهادی تیم‌های تخصصی جنگ نوین و امدادی سپاه طی عملیاتی تمامی معابر، خیابان‌ها و اماکن عمومی پرتجمع و پرتردد سطح شهرستان مشگین‌شهر ضدعفونی و گندزدایی شد.