هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 23 خرداد 1400
ساعت 19:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 15:10
شنبه 17 اسفند 1398 15:07 ساعت
2020-3-7 15:10:18
شناسه خبر : 335343
رئیس ستاد هماهنگی سفر استان اصفهان گفت: با اعمال محدودیت های شدید با هرگونه سفر به اصفهان مقابله خواهیم کرد.
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر حجت الله غلامی،   رئیس ستاد هماهنگی سفر استان اصفهان، با بیان اینکه در نیمه اول اسفندماه بیش از ۱۵ درصد تردد ورودی و خروجی استان اصفهان با کاهش همراه بوده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه هرسال حجم انبوهی از سفرها به استان اصفهان برقرار بوده در جلسه ستاد تسهیل سفر ۱۰ پیشنهاد پس از بررسی و کارشناسی به تصویب رسید و از ۲۰ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه در استان اصفهان لازم الاجراست.
 
وی ادامه داد: بر اساس مصوبات این ستاد با محدودیت های بسیار، پذیرش مسافر در مدارس، کمپ ها، ماموریت سراها، زایرسراها، مهمانسراهای دستگاه های دولتی و خصوصی، خوابگاه های دانشجویی، مسافرخانه ها و مهمانپذیرها، خوابگاه های خصوصی و خانه های استیجاری و بوم گردی ها و چادر زدن در سطح پارک ها ممنوع و این مراکز تعطیل خواهد بود.
 
رئیس ستاد هماهنگی سفر استان اصفهان بیان داشت: چنانچه هتل ها تا ۲۰ اسفندماه مجوزهای لازم را از مرکز بهداشت درمان اخذ کنند می توانند نسبت به پذیرش اقدام کنند.
 
وی با اشاره به برخورد قاطع با هرگونه تجمعی که موجب گسترش بیماری کووید ۱۹ شود، گفت: شش ایستگاه در مبادی ورودی استان اصفهان مستقر شده تا پس از غربالگری، افراد مشکوک به مراکز درمانی هدایت شده و از ورود افراد غیربومی که به دلایل غیرضروری به شهر سفرکردند، جلوگیری می شود.
 
غلامی اضافه کرد: با اعمال محدودیت های شدید در سفر به استان اصفهان و ابلاغ دستورالعمل به مجتمع های خدماتی رفاهی، اتوبوس های بین راهی هیچ گونه توقفی نداشته باشند و تنها در مجتمع های بین راهی متوقف می شوند که مورد تایید مرکز بهداشت و درمان باشند.