هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 15 اسفند 1398 ساعت 10:41
پنجشنبه 15 اسفند 1398 10:15 ساعت
2020-3-5 10:41:27
شناسه خبر : 335289
سرپرست مسابقات لیگ برتر گفت: تاریخی که برای شروع مسابقات در نظر گرفتیم زمانی است که ستاد ملی کرونا روی آن تمهیدات در نظر گرفته بود.

سرپرست مسابقات لیگ برتر گفت: تاریخی که برای شروع مسابقات در نظر گرفتیم زمانی است که ستاد ملی کرونا روی آن تمهیدات در نظر گرفته بود.

به گزارش رجانیوز، سهیل مهدی، سرپرست مسابقات لیگ برتر در گفت و گو با بخش خبری ساعت 19 در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر تا پایان سال اظهار داشت: در اطلاعیه قبلی مسابقات یک هفته به تعویق افتاد و ما منتظر دستورالعمل جدید ستاد مبارزه با کرونا بودیم.

امروز بنا بر دستورالعملی که برای ما صادر شد مقرر گردید کلیه لیگ های کشور به تعویق بیفتد. امیدواریم این اپیدمی به پایان برسد و مسابقات از 14 فروردین سال 99 پیگیری شود.  تمام مسابقات را از 14 فروردین شروع می کنیم و مسابقات معوقه به همان ترتیبی که قرار بود در این هفته ها برگزار شود پیگیری خواهد شد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه آیا احتمال دارد مسابقات بدون برگزاری بازی ها به اتمام برسد، گفت: امیدواریم به این شرایط نرسیم، این موضوع می تواند بدترین حالت برای فوتبال ایران باشد.

همانطور که می دانید ما باید نمایندگان کشورمان را برای فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا معرفی کنیم و در این بین صعود و سقوط تیم ها می تواند مهم باشد به همین دلیل کار ما خیلی سخت است.

ما ناچار هستیم با این شرایط مسابقات را حتما به پایان برسانیم.

او در پاسخ به این سوال که تاریخ 14 فروردین هم یک تاریخ موقتی است گفت: قائدتا این تاریخ بر اساس تمهیدات ستاد ملی کرونا است. اگر خدای ناکرده شرایط ادامه دارد باشد باید تمهیدات بعدی را داشته باشیم.