هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 18:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 15:11
دوشنبه 12 اسفند 1398 15:06 ساعت
2020-3-2 15:11:11
شناسه خبر : 335202
باشگاه پرسپولیس به برخی از بازیکنان و مربیان خارجی سابق خود حدود ۵۰ میلیارد تومان بدهکار است.

باشگاه پرسپولیس به برخی از بازیکنان و مربیان خارجی سابق خود حدود ۵۰ میلیارد تومان بدهکار است.

به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی او، گابریل کالدرون آرژانتینی، نیلسون جونیور کوریا برزیلی، ماریو بودیمیر کروات و فرناندو گابریل برزیلی، افرادی هستند که از باشگاه پرسپولیس طلبکار هستند و سرخ‌ها باید حدود ۵۰ میلیارد تومان به آن‌ها بدهند.

البته این درحالی است که بدهی باشگاه پرسپولیس به دیگر بازیکنان و مربی‌های سابق این تیم محاسبه نشده است و این باشگاه تنها  باید به افراد فوق حدود ۳ میلیون یورو پرداخت کند.

طلب بودیمیر از پرسپولیس ۴۷۵ هزار یورو با سود ۵ درصد است. این بازیکن یک نیم فصل برای سرخ‌ها بازی کرد. قرارداد او یک و نیم سال به ارزش ۵۰۰ هزار یورو بوده است.

طلب کالدرون ۵۰۰ هزار یورو است. او یک نیم فصل در جمع سرخ‌ها حضور داشت و نتایج خوبی با این تیم گرفت، اما به دلایل خاصی از این تیم جدا شد.

برانکو نیز با کادرفنی اش حدود یک تا یک میلیون و دویست هزار یورو از سرخ‌ها طلب دارد. به غیر تز این نفرات، اگر مطالبات نیلسون کوریا و گابریل را حساب کنیم، پرسپولیسی‌ها باید ۳ میلیون یورو به این افراد پرداخت کنند.

البته این درحالی است که بازیکنان ایرانی نیز از این تیم طلب دارند و دریافتی بازیکنان این فصل پرسپولیس هم به ۵۰ درصد نرسیده است.