هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 23 تير 1399
ساعت 02:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 8 اسفند 1398 ساعت 12:33
پنجشنبه 8 اسفند 1398 11:40 ساعت
2020-2-27 12:33:34
شناسه خبر : 335006
فرمانده مدیریت مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت: کنسرت‌ها، سینماها و تئاترها استان تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 فرمانده مدیریت مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت: کنسرت‌ها، سینماها و تئاترها استان تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، علیرضا زالی پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی ستاد مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز شاهد هم افزایی و انسجام دستگاهی در استان تهران در مقابله با ویروس کرونا هستیم.

وی با تشریح مصوبات این ستاد افزود: مرخصی‌های مدیران ارشد استان تهران تا اطلاع ثانوی قطع شد و مقرر شد، کلیه دستگاه‌های اجرایی اقدامات به عمل آمده، پیشنهادات و اقدامات فراسو خود را در اسرع وقت به ستاد مقابله با کرونا استان تهران ارائه دهند، که از کلیه ظرفیت‌ها استفاده شده و اقدامات موازی پرهیز شود.

فرمانده مدیریت مقابله با ویروس کرونا در تهران با بیان اینکه با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، استمرار تعطیلی مدارس و مؤسسات آموزش عالی در استان تهران مورد توجه است، گفت: در تهران حجم بسیار زیادی از مراجعات آموزشی کشوری را داریم.

وی گفت: همچنین مصوب شد، کنسرت‌ها، سینماها، تئاترها و مراکز فرهنگی استان تهران که جمعیت قابل توجهی در آن خواهند بود، تا اطلاع ثانوی تعطیل باشد.

زالی افزود: پیشنهاد ما توقف هرگونه زمینه تجمع که فکر می‌کنیم، ممکن است، منجر به سرایت و گسترش ویروس شود، است و همچنین مقرر شد، دستگاه‌های اجرایی کارکنان در معرض خطر خود را آموزش دهند.

وی همچنین از مرخصی با حقوق جانبازان شیمیایی مستقر در دستگاه‌های اجرایی نیز خبر داد و گفت: از قوه قضائیه نیز درخواست شده که با غربال گری مجرم‌هایی که در استان تهران واجد شرایط هستند، به شرط صدور گواهی سلامت توسط مبادی بهداشتی و درمانی درون زندان‌ها به آنها مرخصی داده شود، تا از تجمعات کاسته شود.

زالی از تاکید بر استمرار خدمات پیشگیرانه بهداشتی و حفاظتی در پادگان‌هایی که مرکز تجمع است، نیز خبر داد و افزود: پتوها و ملحفه این عزیزان می‌بایست، به طور مرتب شستشو شود.