هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 22 مرداد 1399
ساعت 22:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 6 اسفند 1398 ساعت 12:42
سه شنبه 6 اسفند 1398 12:27 ساعت
2020-2-25 12:42:18
شناسه خبر : 334918
هجوم "حشره ساس" به شهر پاریس فرانسه، معضلی جدیدی را برای مسافران و شهروندان این شهر به وجود آورده است!

هجوم "حشره ساس" به شهر پاریس فرانسه، معضلی جدیدی را برای مسافران و شهروندان این شهر به وجود آورده است!

به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ به دنبال افزایش هجوم حشره "ساس" در پایتخت فرانسه و آزار و اذیت مسافران و شهروندان فرانسوی، دولت این کشور کمپینی را علیه تخت‌خواب‌ها و مبل‌های هتل‌ها به راه انداخته است!

پایگاه خبری "ایندیپندت" در گزارشی نوشت "این حشرات موذی در دهه 50 میلادی در فرانسه از بین رفتند اما اخیراً به دلیل افزایش مسافران در این کشور و مقاوم شدن اینگونه حشرات به سم‌های به‌کارگرفته شده، مجدداً گسترش پیدا کرده‌اند.

در پاسخ به این معضل، دولت فرانسه یک کمپین ملی شامل یک خط تلفن و یک وبسایت اطلاعاتی راه‌اندازی  کرده تا افراد با مشاهده این حشرات گزارش‌های خود را ثبت کنند."

 

کشور فرانسه ,


به گزارش وبسایت اطلاعاتی، اتاق‌هایی که مبلمان و تخت‌خواب‌ها در آنها وجود دارد بیشترین خطر ساس را دارند؛ این مکان‌ها به دلیل تاریکی بهترین محل برای وجود ساس‌ها هستند.

همچنین در این وبسایت آمده که ساس‌ها موجوداتی به اندازه بذر هستند و از خون انسان‌ها تغذیه می‌کنند؛ به همین علت، نیش‌های قرمز رنگی که با خارش همراه هستند، برای افراد به جای می‌گذارند؛ این موجودات می‌توانند بدون تغذیه بیش از 90 روز زنده بمانند.

 

کشور فرانسه ,


این معضل در پاریس بیشتر از دیگر نقاط فرانسه به چشم می‌خورد و تمامی هتل‌ها و خانه‌های مسکونی را درگیر کرده است.

"بنیامین گیرویکس"، کاندید اخیر شهرداری پاریس که به علت رسوایی جنسی‌اش از انتخابات کناره‌گیری کرده بود، بخشی از فعالیت‌های انتخاباتی خود را به رفع این مشکل اختصاص داده بود؛ او وعده اختصاص 100 تخت جدید به جای تخت‌های فرسوده را داده بود!