هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 4 فروردين 1399
ساعت 12:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 4 اسفند 1398 ساعت 10:01
يكشنبه 4 اسفند 1398 09:59 ساعت
2020-2-23 10:01:27
شناسه خبر : 334777
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

گروه سیاسی _ رجانیوز: سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش رجانیوز، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:
 
کلیبر خداآفرین و هوراند:
حسین حاتمی
تعداد رأی صحیح: 57585
تعداد رأی منتخب: 17625
 
مهاباد
جلال محمودزاده
تعداد رأی صحیح: 50054
تعداد رأی منتخب: 19304
 
مشکین‌شهر:
محمود عباس‌زاده
تعداد رأی صحیح: 70973
تعداد رأی منتخب: 32254
 
نایین،‌ خور و بیابانک:
الهام آزاد
تعداد رأی صحیح: 26319
تعداد رأی منتخب: 8570
 
کاشان،‌ آران و بیدگل:
سیدجواد ساداتی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 119928
تعداد رأی منتخب: 88946
 
خمینی‌شهر:
محمدتقی نقدعلی
تعداد رأی صحیح: 69518
تعداد رأی منتخب: 36055
 
اردستان:
سیدصادق طباطبایی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 26628
تعداد رأی منتخب: 13229
 
دشتستان:
ابراهیم رضایی
تعداد رأی صحیح: 85267
تعداد رأی منتخب: 36581
 
قائنات و زیرکوه:
سلمان اسحاقی
تعداد رأی صحیح: 72282
تعداد رأی منتخب: 21934
 
نهبندان و سربیشه:
مصطفی نخعی
تعداد رأی صحیح: 51058
تعداد رأی منتخب: 17341
 
فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:
مجید نصیرایی
تعداد رأی صحیح: 84704
تعداد رأی منتخب: 27334
 
شادگان:
مجید ناصری‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 43028
تعداد رأی منتخب: 12555
 
گرمسار و آرادان:
اردشیر مطهری
تعداد رأی صحیح: 29463
تعداد رأی منتخب: 13130
 
سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:
عباس گلرو
تعداد رأی صحیح: 62193
تعداد رأی منتخب: 32411
 
آمل:
رضا حاجی‌پور
تعداد رأی صحیح: 111119
تعداد رأی منتخب: 57951
 
محلات و دلیجان:
علیرضا سلیمی
تعداد رأی صحیح: 27753
تعداد رأی منتخب: 10471
 
تویسرکان:
محمدمهدی مفتح
تعداد رأی صحیح: 37043
تعداد رأی منتخب: 16258
 
رزن و درگزین:
حسن لطفی
تعداد رأی صحیح: 56894
تعداد رأی منتخب: 19865
 
اسدآباد:
کیومرث سرمدی واله
تعداد رأی صحیح: 47520
تعداد رأی منتخب: 26111
 
سیرجان و بردسیر:
شهباز حسن‌پور بیگلری
تعداد رأی صحیح: 111444
تعداد رأی منتخب: 48864
 
شهر بابک:
مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 40588
تعداد رأی منتخب: 13350
 
زرند و کوهبنان:
عفت شریعتی کوهبنانی
تعداد رأی صحیح: 66502
تعداد رأی منتخب: 44453
 
رفسنجان و انار:
حسین جلالی
تعداد رأی صحیح: 106606
تعداد رأی منتخب: 53788
 
بوکان:
انور حبیب‌زاده بوکانی
تعداد رأی صحیح: 48350
تعداد رأی منتخب: 26965
 
سلماس:
یعقوب رضازاده
تعداد رأی صحیح: 74063
تعداد رأی منتخب: 24767
 
پارس‌آباد و بیله سوار:
عباس جهانگیرزاده
تعداد رأی صحیح: 108406
تعداد رأی منتخب: 24772
 
گرمی:
ولی اسماعیلی
تعداد رأی صحیح: 41990
تعداد رأی منتخب: 24169
 
شهرضا و دهاقان:
سمیه محمودی
تعداد رأی صحیح: 57991
تعداد رأی منتخب: 20542
 
بروجن:
امیرقلی جعفری بروجنی
تعداد رأی صحیح: 49451
تعداد رأی منتخب: 11863
 
بیرجند، درمیان، خوسف:
حسین خسروی اسفزار
تعداد رأی صحیح: 144850
تعداد رأی منتخب: 72872
 
درگز:
حسن رزمیان مقدم
تعداد رأی صحیح: 32870
تعداد رأی منتخب: 9184
 
گناباد و بجستان:
محمد صفایی دلوئی
تعداد رأی صحیح: 50810
تعداد رأی منتخب: 23607
 
شوش:
محمد کعب عمیر
تعداد رأی صحیح: 92343
تعداد رأی منتخب: 23358
 
ماهنشان و ایجرود:
سیدمرتضی خاتمی
تعداد رأی صحیح: 41191
تعداد رأی منتخب: 17763
 
دامغان:
علی‌اکبر علیزاده برمی
تعداد رأی صحیح: 37030
تعداد رأی منتخب: 11021
 
اقلید:
مسلم صالحی
تعداد رأی صحیح: 43391
تعداد رأی منتخب: 14580
 
قروه و دهگلان:
پرویز اوسطی
تعداد رأی صحیح: 67059
تعداد رأی منتخب: 17196
 
بندر انزلی:
احمد دنیامالی
تعداد رأی صحیح: 34121
تعداد رأی منتخب: 16735
 
شازند:
محمود احمدی بیغش
تعداد رأی صحیح: 50984
تعداد رأی منتخب: 24452
 
اردکان:
محمدرضا دشتی اردکانی
تعداد رأی صحیح: 27642
تعداد رأی منتخب: 15848
 
تفت و میبد:
سیدجلیل میرمحمد میبدی
تعداد رأی صحیح: 52575
تعداد رأی منتخب: 20286
 
ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:
علی حدادی
 
دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی
 
خرمشهر:   
سید لفطه احمد نژاد
 
خدابنده:
سید البرز حسینی
 
لنجان:
حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند
 
بیجار:
حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند
آرای صحیح  ۳۷۲۸۴
 
تنکابن، عباس آباد و رامسر:
سید شمس‌الدین حسینی
تعداد رأی صحیح: 81840
تعداد رأی منتخب: 44973
تفرش، آشتیان و فراهان:
سینا کمال‌خانی
تعداد رأی صحیح: 36602
تعداد رأی منتخب: 13752
 
آستارا:
غلامرضا مرحبا
تعداد رأی صحیح: 41018
تعداد رأی منتخب: 14834
 
رودبار:
مهرداد گودرزوند چگنی
تعداد رأی صحیح: 51905
تعداد رأی منتخب: 16199
 
رودسر و املش:
محمد صفری ملکیان
تعداد رأی صحیح: 78624
تعداد رأی منتخب: 25474
 
شبستر:
جعفر راستی
تعداد رأی صحیح: 49104
تعداد رأی منتخب: 12596
 
میانه:
علی شامی: 66025
بهنام صفایی: 66025
تعداد رأی صحیح:  66025
 
ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:
محمد علی‌پور
تعداد رأی صحیح: 98689
تعداد رأی منتخب: 20130
 
میاندوآب:
مهدی عیسی زاده
تعداد رأی صحیح: 96895
تعداد رأی منتخب: 43016
 
لنجان( به دور دوم کشیده شد):
حسین رجایی ریزی: 56261
علی یوسف پور: 8646
رای صحیح: 562619558
 
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:
علی حدادی
تعداد رأی صحیح: 97307
تعداد رأی منتخب: 43233
 
دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی
تعداد رأی صحیح: 68457
تعداد رأی منتخب: 29057
 
خرمشهر:
سیدلفته احمدنژاد
تعداد رأی صحیح: 43522
تعداد رأی منتخب: 9638
 
خدابنده:
سیدالبرز حسینی
تعداد رأی صحیح: 81866
تعداد رأی منتخب: 9638
 
بابلسر و فریدون‌کنار:
علی‌اصغر باقرزاده
تعداد رأی صحیح: 59160
تعداد رأی منتخب: 30430

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:
منصور شکراللهی
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:
 
رودبار:
مهرداد گودرزوندچگینی
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:
 
رودسر و املش:
محمد صفری‌ملک‌میان
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:
 
اهر و هریس:
احمد محرم زاده یخ‌فروزان
تعداد رأی صحیح: 72999
تعداد رأی منتخب: 29826
مبارکه:
پروین صالحی مبارکه
تعداد رأی صحیح: 39196
تعداد رأی منتخب: 12075
 
دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):
بهزاد علیزاده: 18505
صادق کرمی: 16372
آرای صحیح: 94090
 
شهرکرد، بن و سامان:
احمد راستینه هفشجانی
تعداد رأی صحیح:  89600
تعداد رأی منتخب: 35879
 
ایذه و باغملک:
عبدالله ایزدپناه
تعداد رأی صحیح: 124693
تعداد رأی منتخب: 33280
 
دشت آزادگان و هویزه:
قاسم ساعدی
تعداد رأی صحیح: 76247
تعداد رأی منتخب: 19589
 
ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:
حسن شجاعی علی‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 84826
تعداد رأی منتخب: 19454
 
سراوان، سیب، سوران و مهرستان:
ملک فاضلی
تعداد رأی صحیح: 119107
تعداد رأی منتخب: 43530
 
لارستان، خنج و گراش:
حسین حسین‌زاده
تعداد رأی صحیح: 87930
تعداد رأی منتخب: 28399
 
رامیان و رامین شهر:
غلامعلی کوهساری
تعداد رأی صحیح: 83076
تعداد رأی منتخب: 38615
 
علی‌آباد:
رحمت‌الله نوروزی
تعداد رأی صحیح: 61591
تعداد رأی منتخب: 35907
 
خمین:
علیرضا نظری
تعداد رأی صحیح: 35437
تعداد رأی منتخب: 15157
 
سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):
رحیم کریمی: 5959
اصغر سلیمی: 5908
تعداد رأی صحیح: 30299

گلپایگان و خوانسار:
سید مسعود خاتمی
تعداد رأی صحیح: 39406
تعداد رأی منتخب: 21471

ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:
علی‌اکبر بسطامی
تعداد رأی صحیح: 172320
تعداد رأی منتخب: 42296

کنگان، دیر، جم و عسلویه:
موسی احمدی
تعداد رأی صحیح: 90344
تعداد رأی منتخب: 38998

تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :
محسن زنگنه
تعداد رأی صحیح: 131627
تعداد رأی منتخب: 56706

خواف و رشتخوار:
اکبر احمدپور
تعداد رأی صحیح: 101693
تعداد رأی منتخب: 63994

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:
جوادنیک‌بین
تعداد رأی صحیح: 126696
تعداد رأی منتخب: 29487

اسفراین:
امان‌الله حسین پور
تعداد رأی صحیح: 60978
تعداد رأی منتخب: 19312

رامهرمز و رامشیر
ابراهیم متینیان
تعداد رأی صحیح: 66319
تعداد رأی منتخب: 24519

شاهرود، میامی و بسطام:
علی اصغر خانی
تعداد رأی صحیح: 93264
تعداد رأی منتخب: 34083

نی‌ریز و استهبان:
فرهاد طهماسبی
تعداد رأی صحیح: 80140
تعداد رأی منتخب: 28847

جهرم:
محمدرضا رضایی کوچی
تعداد رأی صحیح: 79797
تعداد رأی منتخب: 39940

بوئین‌زهرا و آوج:
روح‌الله عباس‌پور
تعداد رأی صحیح: 74631
تعداد رأی منتخب: 37589

کرمان و راور:
محمدرضا پورابراهیمی داورزنی
تعداد رأی صحیح: 225460
تعداد رأی منتخب: 130195

بافت، رابر و ارزوئیه:
صمدالله محمدی
تعداد رأی صحیح: 58748
تعداد رأی منتخب: 18002
 
سنقر:
سیدجواد حسینی‌کیا
تعداد رأی صحیح: 43777
تعداد رأی منتخب: 10935
 
آستانه اشرفیه:
محمدعلی رمضانی‌ دستک
تعداد رأی صحیح: 36736
تعداد رأی منتخب: 13948
 
بهشهر نکا گلوگاه:
غلامرضا شریعتی
تعداد رأی صحیح: 123975
تعداد رأی منتخب: 57945
 
قائم‌شهر سوادکوه جویبار:
کیوان مرادیان کوچک‌سرایی 61980
کمال علی پور خنکداری 57823
تعداد رأی صحیح: 132862
 
نور و محمودآباد:
ولی‌الله فرزانه
تعداد رأی صحیح: 93779
تعداد رأی منتخب: 35347
 
نوشهر، چالوس و کلاردشت:
محمدعلی محسنی بندپی
تعداد رأی صحیح: 82794
تعداد رأی منتخب: 30702
 
بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:
احمد جباری
تعداد رأی صحیح: 82794
تعداد رأی منتخب: 20702
 
ملایر:
احد آزادی‌خواه 36478
هادی بیگی‌نژاد 22062
تعداد رأی صحیح: 77400
 
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:
محمدرضا صباغیان بافقی
تعداد رأی صحیح: 82345
تعداد رأی منتخب: 26865
 
مراغه و عجب‌شیر:
علی علیزاده
تعداد رأی صحیح: 113023
تعداد رأی منتخب: 44691
 
ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:
عبدالناصر درخشان
تعداد رأی صحیح: 222990
تعداد رأی منتخب: 95896
 
چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:
معین‌الدین سعدی
تعداد رأی صحیح: 19403
تعداد رأی منتخب: 90863
 
طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:
حسن محمدیاری
تعداد رأی صحیح: 126794
تعداد رأی منتخب: 30827
 
لاهیجان و سیاهکل:
رسول فرخی
تعداد رأی صحیح: 60642
تعداد رأی منتخب: 18620
 
نهاوند:
علیرضا شهبازی
تعداد رأی صحیح: 73404
تعداد رأی منتخب: 18578
 
بستان‌آباد:
غلامرضا نوری قزلجه
تعداد رأی صحیح: 46656
تعداد رأی منتخب: 17127
 
بناب:
محمد باقری
تعداد رأی صحیح: 53155
تعداد رأی منتخب: 23544
 
سراب:
یوسف داودی
تعداد رأی صحیح: 61402
تعداد رأی منتخب: 20208
 
 مرند و جلفا:
معصومه پاشایی بهرام
تعداد رأی صحیح: 120037
تعداد رأی منتخب: 40294
 
 ملکان:
سیدعلی موسوی
تعداد رأی صحیح: 60199
تعداد رأی منتخب: 20140
 
 هشترود و چاراویماق:
سیدحمزه امینی
تعداد رأی صحیح: 39812
تعداد رأی منتخب: 14277
 
 پیرانشهر و سردشت:
کمال حسینپور
تعداد رأی صحیح: 66727
تعداد رأی منتخب: 35695
 
 نقده و اشنویه:
علی زنجانی حسنلویی
تعداد رأی صحیح: 128731
تعداد رأی منتخب: 78673
 
 شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:
حسینعلی حاجی دلیگانی
تعداد رأی صحیح: 72283
تعداد رأی منتخب: 63770
 
فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:
حسین محمد صالحی دارانی
تعداد رأی صحیح: 59258
تعداد رأی منتخب: 26920
 
فلاورجان:
سیدناصر موسوی لارگانی
تعداد رأی صحیح: 64268
تعداد رأی منتخب: 26902
 
 نطنز و قمصر:
رحمت‌الله فیروزی پوربادی
تعداد رأی صحیح: 29892
تعداد رأی منتخب: 11251
 
کرج، اشتهارد و فردیس:
مهدی عسگری با 87808 رأی انتخاب شد
و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند
تعداد رأی صحیح: 336437
 
دماوند و فیروزکوه:
سیداحمد رسولی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 44182
تعداد رأی منتخب: 15856
 
اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:
قدرت‌الله حمزه شلمزاری
تعداد رأی صحیح: 104661
تعداد رأی منتخب: 29809
 
 لردگان و خان‌میرزا:
حسین بامیری
تعداد رأی صحیح: 124338
تعداد رأی منتخب: 31414
 
تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:
جلیل رحیمی جهان‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 180266
تعداد رأی منتخب: 98248
 
سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:
علی‌اصغر عنابستانی با 80028 رأی
بهروز محبی نجم‌آبادی با 67582 رأی
آرای صحیح: 171300
 
فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:
سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی
تعداد رأی صحیح:‌ 108460
تعداد رأی منتخب: 56454
 
قوچان و فاروج:
علی آذری
تعداد رأی صحیح:‌ 95987
تعداد رأی منتخب: 44033
 
شیروان
علی جدی
تعداد رأی صحیح: 65648
تعداد رأی منتخب: 28779
 
آبادان
تعداد رای صحیح: 64610
سید محمد مولوی: 35005
سید مجتبی محفوظی: 21402
جلیل مختار: 18542
 
 اندیمشک
فریدون حسنوند
تعداد رأی صحیح: 67492
تعداد رأی منتخب: 23824
 
بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
حبیب آقاجری
تعداد رأی صحیح: 98866
تعداد رأی منتخب: 30430
 
 زاهدان
تعداد رأی صحیح: 175062
حسینعلی شهریاری: 65042
فداحسین مالکی: 63277
 
 خاش و میرجاوه
اسماعیل حسین زهی
تعداد رأی صحیح: 85185
تعداد رأی منتخب: 43148
 
زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون
تعداد رأی صحیح: 162158
محمد سرگزی: 76684
حبیب الله دهمرده: 64314
 
آباده و بوانات و خرم بید
رحیم زارع
تعداد رأی صحیح: 73779
تعداد رأی منتخب: 26306
 
 سروستان و کوار و خرامه
عبدالعلی رحیمی مظفری
تعداد رأی صحیح: 69466
تعداد رأی منتخب: 37771
 
فیروزآباد و فراشبند
محمدمهدی فروردین
تعداد رأی صحیح: 92886
تعداد رأی منتخب: 29661
 
ممسنی و رستم
مجید انصاری
تعداد رأی صحیح: 92445
تعداد رأی منتخب: 50008
 
 تاکستان
رجب رحمانی
تعداد رأی صحیح: 64947
تعداد رأی منتخب: 26045
 
 سنندج و دیواندره و کامیاران
تعداد رأی صحیح: 127838
سید مهدی فرشادان: 35716
محسن فتحی: 32518
 
بم و ریگان و فهرج و نرماشیر
موسی غضنفرآبادی
تعداد رأی صحیح: 129127
تعداد رأی منتخب: 79392
 
جیرفت و عنبرآباد
ذبیح الله اعظمی ساردویی
تعداد رأی صحیح: 131159
تعداد رأی منتخب: 53202
 
 اسلام آباد غرب و دالاهو
تعداد رأی صحیح: 83954
مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت
 
پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر
آرش زره تن لهونی
تعداد رأی صحیح: 67712
تعداد رأی منتخب: 30616
 
 گرگان و آق قلا
تعداد رأی صحیح: 190023
رمضانعلی سنگدوینی: 53100
غلامرضا منتظری: 40893
 
 کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان
تعداد رأی صحیح: 114149
عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.
 
گنبد کاووس
امانقلیج شادمهر
تعداد رأی صحیح: 146970
تعداد رأی منتخب: 31826
 
مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش
رضا آریان پور
تعداد رأی صحیح: 137551
تعداد رأی منتخب: 42947
 
رشت
تعداد رأی صحیح: 162562
جبار کوچکی نژاد: 50685
سید علی آقازاده دافساری: 47057
محمدرضا احمدی: 33992
 
دلفان و سلسله
یحیی ابراهیمی
تعداد رأی صحیح: 109796
تعداد رأی منتخب: 29446
 
ساوه و زرندیه
محمد سبزی
تعداد رأی صحیح: 81781
تعداد رأی منتخب: 27544
 
 میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد
حسین رئیسی
تعداد رأی صحیح: 228026
تعداد رأی منتخب: 103470
 
مسیحیان ارمنی جنوب
روبرت بگلریان
تعداد رأی صحیح: 1551
تعداد رأی منتخب: 1158


 ارومیه
تعداد رأی صحیح: 331413
سید سلمان ذاکر: 138436
روح الله حضرت پور طلاتپه: 86910
وحید جلال زاده: 80094
 
خوی و چایپاره
عادل نجف زاده
تعداد رأی صحیح: 145190
تعداد رأی منتخب: 68498
 
خلخال
سید غنی نظری خانقاه
تعداد رأی صحیح: 47937
تعداد رأی منتخب: 23489
 
پاکدشت
فرهاد بشیری
تعداد رأی صحیح: 68737
تعداد رأی منتخب: 37227
 
چناران و بینالود
حسین عباس زاده
تعداد رأی صحیح: 85677
تعداد رأی منتخب: 23316
 
 دزفول
سید احمد آوایی
تعداد رأی صحیح: 216270
تعداد رأی منتخب: 99104
 
 شیراز
تعداد رأی صحیح: 320428
علیرضا پاک فطرت: 193790
روح الله نجابت: 122807
جعفر قادری: 116684
ابراهیم عزیزی: 114329
 
قزوین و آبیک و البرز
تعداد رأی صحیح: 223436
فاطمه محمد بیگی: 108924
لطف الله سیاه کلی: 83555
 
 قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب
شهریار حیدری
تعداد رأی صحیح: 82987
تعداد رأی منتخب: 27801
 
کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده
سید محمد موحد
تعداد رأی صحیح: 127209
تعداد رأی منتخب: 75851
 
فومن و شفت
خلیل بهروزی فرد
تعداد رأی صحیح: 80945
تعداد رأی منتخب: 47851
 
 لنگرود
پرویز محمدنژاد قاضی محله
تعداد رأی صحیح: 55058
تعداد رأی منتخب: 22633
 
خرم آباد و چگنی
تعداد رأی صحیح: 186337
مرتضی محمودوند: 43834
مهرداد ویس کرمی: 38077
 
 بروجرد
تعداد رأی صحیح: 82138
عباس گودرزی: 49170
فاطمه مقصودی: 17891
 
 درود و ازنا
حسین گودرزی
تعداد رأی صحیح: 80910
تعداد رأی منتخب: 28430
 
ساری و میاندرود
تعداد رأی صحیح: 172342
منصورعلی زارعی کیایی: 66225
علی بابایی کارنامی: 42026
 
بابل
تعداد رأی صحیح: 182163
علی کریمی فیروزجانی: 53569
مهدی سعادتی بیشه سرس: 50733
 
 ورزقان
اله ویردی دهقان
تعداد رأی صحیح: 41919
تعداد رأی منتخب: 22824
 
 نجف آباد و تیران و کرون
ابوالفضل ابوترابی
تعداد رأی صحیح: 89174
تعداد رأی منتخب: 57700
 
داراب و زرین دشت
محمد جواد عسگری
تعداد رأی صحیح: 125058
تعداد رأی منتخب: 50979
 
 فسا
حجت الله فیروزی
تعداد رأی صحیح: 74672
تعداد رأی منتخب: 32319
 
کازرون
فریدون عباسی دوانی
تعداد رأی صحیح: 99098
تعداد رأی منتخب: 27919
 
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان
جلال رشیدی کوچی
تعداد رأی صحیح: 112192
تعداد رأی منتخب: 32469
 
 پلدختر
سید حمیدرضا کاظمی
تعداد رأی صحیح: 49304
تعداد رأی منتخب: 25689
 
اراک و کمیجان و خنداب
تعداد رأی صحیح: 163628
علی اکبر کریمی: 76387
محمدحسن اصغری: 54979
 
یزد و اشکذر و بخش ندوشن
محمدصالح جوکار
تعداد رأی صحیح: 148393
تعداد رأی منتخب: 105549
 
زرتشتیان
اسفندیار اختیاری کسنویه یزد
تعداد رأی صحیح: 3486
تعداد رأی منتخب: 3486

 قم
تعداد رأی صحیح: 322729
احمد امیرآبادی فراهانی: 218315
مجتبی ذوالنوری: 204758
علیرضا زاکانی: 190422
 
سقز و بانه
بهزاد رحیمی
تعداد رأی صحیح: 83513
تعداد رأی منتخب:34439
 
 بویراحمد و دنا
مهدی روشنفکر
تعداد رأی صحیح: 172907
تعداد رأی منتخب:66599
 
الیگودرز
محمد خدابخشی
تعداد رأی صحیح: 59587
تعداد رأی منتخب:29381
 
بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
تعداد رأی صحیح: 274662
احمد مرادی: 167084
محمد آشوری تازیانی: 93842
منصور آرامی: 87870
 
 کلیمیان
همایون سامه یح نجف آبادی
تعداد رأی صحیح: 1687
تعداد رأی منتخب: 1261

این خبر در دست تکمیل است ...