هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 خرداد 1399
ساعت 10:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 4 اسفند 1398 ساعت 08:45
سه شنبه 29 بهمن 1398 11:24 ساعت
2020-2-23 08:45:46
شناسه خبر : 334748
یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون‌سوز و نفت با هدف ارایه آخرین دستاوردهای قوای محرکه و فن‌آوری‌های روز این حوزه در محل سالن همایش‌های ساپکو آغاز به کار کرد.
ایکوپرس_ برگزاری دو میزگرد تخصصی با موضوع چالش سوخت و قوای نوین محرکه و انقلاب صنعتی چهارم از محورهای اصلی این همایش است.
در دو روز برگزاری این همایش تعداد ۱۲۰ مقاله دریافت شده از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی ارایه و همچنین در ۱۵ نشست صنعتی دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان ارایه خواهد شد.
 
آ‌غاز به‌کار یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون‌سوز و نفت
 
برگزاری پنجمین جشنواره علمی و فن‌آوری و معرفی پایان‌نامه‌های برتر در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و معرفی ایده برتر در حوزه قوای محرکه و موتور از دیگر محورهای این همایش است.
۴سازنده برتر در کاهش ارزبری تولید، تحقیقات و نوآوری معرفی و چهره‌های ماندگار حوزه صنعت موتور در این همایش مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
در روز سوم همایش نیز ۱۹ کارگاه آموزشی در مورد مدیریت دانش و فن‌آوری قوای محرکه برگزار خواهد شد که تاکنون ۴۰۰ نفر در این کارگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.
در حاشیه این همایش، ۳۹ شرکت دانش‌بنیان آخرین دستاوردهای خود در حوزه قوای محرکه و موتور را به نمایش گذاشته‌اند.
گفتنی است، یازدهمین همایش بین‌المللی موتورهای درون‌سوز و نفت که به همت انجمن علمی موتور و ساپکو برگزار شده تا فردا ۳۰ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.