هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 16 خرداد 1399
ساعت 15:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 1 اسفند 1398 ساعت 16:05
پنجشنبه 1 اسفند 1398 15:59 ساعت
2020-2-20 16:05:43
شناسه خبر : 334690
جبهه پایداری انقلاب اسلامی اسامی نامزدهای مورد حمایت خود در سراسر کشور را منتشر کرد.
جبهه پایداری انقلاب اسلامی اسامی نامزدهای مورد حمایت خود در سراسر کشور را منتشر کرد.
گروه سیاسی-رجانیوز: جبهه پایداری انقلاب اسلامی اسامی نامزدهای مورد حمایت خود در سراسر کشور را به شرح زیر منتشر کرد: 
 
آذربايجان شرقي
اهر و هريس:
محمد اسلامي
 
بستان‌آباد:
سيدفاضل چاووشي
 
بناب:
ضياء الدين اعزازي
 
تبريز، اسكو و اذرشهر:
1. سيدمحمدرضا ميرتاج‌الديني
2. روح اله متفكرآزاد
3. علي جعفري آذر
4. احمد پورخردمند
5. عزت الله جعفري
6. لطيف لطيفي
 
سراب و مهربان:
بهمن عبداله پور
 
شبستر:
جعفر راستي
 
مراغه و عجب شير:
علي علي‌زاده
 
مرند و جلفا:
رضا نظري
 
ملكان:
علي اصغرزاده
 
ميانه:
1. مهدي اسماعيلي
2. يعقوب شيوه‌ياري
 
ورزقان
الله وردي دهقاني
 
هشترود و چاراويماق
حسن سليماني
 
آذربايجان غربي
اروميه (سه نفر از چهار نفر معرفي شده، به انتخاب مردم):
1. وحيد جلال زاده
2. سيد احمد غفاري قره باغي
3. مرتضي منافي
4. سيد سلمان ذاكر
 
سلماس:
جعفر نوري
 
خوي:
سيد تقي كبيري
 
ماكو، چالدران، پلدشت و شوط:
محمد علي‌پور
 
مياندوآب:
صفر(مهدي) عيسي‌زاده
 
تكاب و شاهين دژ:
جواد مولودي
 
اردبيل
اردبيل، نمين، سرعين و نير:
1. سيدكاظم موسوي
2. علي نيكزاد
3. صديف بدري
 
پارس آباد و بيله سوار:
ميكائيل حاجي‌زاده
 
خلخال و كوثر:
سيدغني نظري
 
گرمي و مغان:
ولي اسماعيلي
 
مشكين شهر:
محمود عباس‌زاده مشكين
 
اصفهان
اصفهان:
1. رسول بخشي دستجردي
2. سيد احمد سجادي
3. سيد حميدرضا طالقاني
4. مجيد نادرالاصلي
5. حسن نيلي احمدآبادي
 
چادگان، فريدون‌شهر و فريدن:
اكبر تركي
 
خميني‌شهر:
محمدعلي نقدعلي
 
خوانسار و گلپايگان
سيد مسعود خاتمي
 
سميرم:
مهدي نادري
 
شاهين شهر، برخوار و ميمه:
حسينعلي حاجي دليگاني
 
كاشان، آران و بيدگل:
سيدجواد ساداتي‌نژاد
لنجان:
ميثم مهديار
 
مباركه:
پروين صالحي
 
البرز
ساوجبلاغ:
بهنام فياض
 
كرج:
1.  عليرضا عباسي
2. حسين هاشمي
 
بوشهر
كنگان، دير، جم و عسلويه
موسي احمدي
 
تهران
پاكدشت:
محمود مظفر
 
رباط كريم:
محمدمهدي سليمي
 
ورامين و پيشوا:
محمد تاجيك
 
چهارمحال و بختياري
اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار:
قدرت اله حمزه شلمرازي
 
بروجن:
اميرقلي جعفري
 
شهركرد، بن و سامان (يك نفر از دو نفر معرفي شده، به انتخاب مردم):
اردشير رئيسي دهكردي
احمد راستيه
 
لردگان:
سيد روح اله موسوي
 
خراسان جنوبي
بيرجند، خوسف و درميان:
حسين خسروي اسفزار
 
فردوس، طبس، سرايان و بشرويه:
مجيد نصيرايي
 
نهبندان و سربيشه:
نظر افضلي
 
خراسان شمالي
بجنورد (نفر دوم به انتخاب مردم):
جواد شاهين فر
 
خوزستان
انديمشك:
محمدجواد حسيني‌منش
 
اهواز:
1. مجتبي يوسفي
2. سيدكريم حسيني
3. احمد سراج
 
آبادان:
1. سيدمحمد مولوي
2. ويدا كاظمي
3. سيد مجتبي محفوظي
 
بهبهان:
مهدي امانت بهبهاني
 
دزفول:
حسن نبوتی
 
شوش:
سيد حسن نجاتي‌زاده
 
ماهشهر، اميديه و هنديجان:
 
حبيب آقاجري
 
زنجان
ابهر، خرمدره و سلطانيه:
شاپور علايي مقدم
 
خدابنده:
سيد البرز حسيني
 
زنجان و طارم:
1. غلامحسين نظري
2. اصغر حاتمي
 
ماهشان، انگوران و ايجرود:
سيدجمال موسوي
 
سمنان
سمنان و مهديشهر:
عباس گلرو
 
شاهرود:
سيد حسن حسيني شاهرودي
 
فارس
شيراز
1. غلامحسن اسكندري
 
2. شهين شمسايي
3. حسين پارسايي
4. روح اله نجابت
 
فسا:
جمال رحيميان
 
كازرون:
فريدون عباسي
 
نيريز و استهبان:
سياوش فيروزي نژاد
 
قزوين
تاكستان:
رضا بيگدلي
 
قزوين و آبيك (نفر دوم به انتخاب مردم):
فاطمه محمدبيگي
 
قم
قم:
1. عليرضا زاكاني
2. مجتبي ذوالنور
3. احمد اميرآبادي فراهاني
 
كرمان
بم، ريگان، فهرج و نرماشير:
موسي غضنفرآبادي
 
جيرفت و عنبرآباد:
بهنام سعيدي
 
رفسنجان و انار:
حسين جلالي
 
زرند و كوهبنان:
عفت شريعتي
 
سيرجان و بردسير:
محمد معتمدي زاده
 
شهربابك:
حسين فتاحي
 
كرمان و راور (نفر دوم به انتخاب مردم):
محمدمهدي زاهدي
 
كهنوج، منوجان، روداب، فارياب، قلعه‌گنج:
منصور شكرالهي
 
كرمانشاه
اسلام‌آباد غرب:
نورالدين زارعي
 
پاوه:
سيد نجيب ميراني
 
سنقر و كليايي:
سيد جواد حسيني كيا
 
كرمانشاه:
1. عبدالرضا مصري
2. محمد رشيدي
3. محمدرضا سليماني
 
كنگاور، بيستون، هرسين، صحنه و دينور:
كيومرث اميرخاني
 
كهگيلويه و بويراحمد
بويراحمد و دنا:
مهدي روشنفكر
 
كهگيلويه و بهمئي:
عدل هاشمي‌پور
 
گچساران و باشت:
سيدقدرت حسيني
 
لرستان
اليگودرز:
محمد خدابخشي
 
بروجرد:
محمدرضا جابر انصاري
عباس گودرزي
 
خرم‌آباد و چگنی:
احمد حقي
 
درود و ازنا:
اميرحسين تروند
 
مركزي
اراك، كميجان و خنداب:
ابوالفضل فخرالاسلام
محمدحسن آصفري
 
تفرش، آشتيان و فراهان:
اميررضا واعظي آشتياني
 
دليجان و محلات:
عليرضا سليمي
 
ساوه و زرنديه:
محمد سبزي
 
همدان
همدان:
1. ابراهيم كارخانه‌اي
2. احمدحسين فلاحي
 
يزد
تفت و ميبد:
قاسم روانبخش