هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 27 اسفند 1398
ساعت 08:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 15:15
دوشنبه 28 بهمن 1398 15:12 ساعت
2020-2-17 15:15:55
شناسه خبر : 334600
بسم الله الرحمن الرحیم
 
آرمان بزرگ انقلاب اسلامی تشکیل جامعه الگوی اسلامی و تمدن نوین اسلامی است. مقدمه رسیدن به این آرمان داشتن کارگزارانی عالم، متخصص، باتقوا، کارآمد و انقلابی است. کارگزارانی که به مبانی انقلاب از بن دندان معتقد باشند و در راه تحقق عدالت در جامعه و جهان از هیچ چیز دریغ نکنند و بتوانند با ریل گذاری و قانون گذاری درست، ساختارها و قوانین را اصلاح کرده و دولت و سایر نهادها را به سمت اهداف انقلاب جهت دهند.
سالها تلاش فکری و فرهنگی علما، فرماندهان و افسران جنگ نرم برای تربیت جوانانی با این ویژگی ها که با حرکت ها و رهنمودهای رهبرانقلاب تا حدودی تحقق یافته، امروز باید به ثمر بنشیند و با ورود این جوانان به چرخه تصمیم گیری کشور، نظام اسلامی در گام دوم انقلاب، با سرعت بیشتری به اهدافش برسد.
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به دلایل زیر از لیست جبهه پایداری انقلاب اسلامی حمایت می کند و از تمام گروه ها و افراد انقلابی دعوت می کند تا با حمایت از این لیست قوی، جوان و انقلابی و مجاهدت در راه #تبلیغ آن، مجلسی در تراز گام دوم انقلاب تشکیل دهند.
 
۱) افرادی که در #راس این لیست قرار گرفته اند (حجت الاسلام آقاتهرانی، حجت الاسلام نبویان، وحید یامین پور و...) افرادی بصیر و انقلابی بوده و در دوره های مختلف دارای مواضع و عملکردی شفاف و انقلابی می باشند.
 
۲) بنابر فرمایشات امام خامنه ای یکی از راه های شناخت اصلح رجوع به افراد بصیر و مورد اعتماد می باشد، حضرت آیت الله مصباح یزدی بنابر فرمایشات امام خامنه ای شخصی بصیر و مورد اعتماد است و حمایت ایشان از جبهه پایداری یکی از دلایل حمایت ما از لیست جبهه پایداری است.
 
۳) جبهه پایداری برخلاف بسیاری از گروه های به ظاهر انقلابی دارای #شاخص ها و اصول روشن برای انتخاب اعضای لیست بوده و سهمیه بندی و حزب بازی را ملاک خود قرار نداده است.
 
۴) تعداد زیادی از کسانی که در لیست جبهه پایداری هستند عضو جبهه پایداری نیستند، یا عضو گروه های دیگرند یا عضو هیچ گروهی نیستند و این نشان از #تقوای این مجموعه دارد که شاخص های اصلح را بدون قبیله گرایی و حزب بازی ملاک انتخاب افراد قرار داده اند.
 
۵) کاندیدهایی که در لیست هستند اکثرا #جوان بوده و دارای عملکرد و مواضع روشن و انقلابی هستند.
 
۶) با توجه به تعداد بالای کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات، رای دادن و حمایت از یک لیست واحد که با شاخص ها و ملاک های اسلامی و توسط افراد باتقوا و عادل بسته شده باشد احتمال رای آوری #جوانان_انقلابی را بیشتر می کند و مانع پراکنده شدن آرای امت حزب الهی خواهد شد.
 
۷)ما معتقدیم باید در حمایت از افراد و لیست ها خطوط قرمز را رعایت کرد اما در بین خطوط، انعطاف لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب را داشت؛ #خط_قرمز ما لیست بندی براساس سهمیه بندی و قبیله گرایی است اما رای به لیستی که براساس #شاخص ها انتخاب شده باشد، ولو کامل هم نباشد چون موجب رسیدن به نتیجه مطلوب در انتخابات است حمایت از آن تکلیف دینی است. باید بین خطوط قرمز تشکیلاتی عمل کنیم و اختلاف نظر های جزئی را کنار بگذاریم و به لیست کامل رای دهیم.
 
ما طبق آنچه از سیره امامین انقلاب و بزرگانی چون شهید بهشتی و آیت الله مصباح آموخته ایم بنابر دلایل مذکور از لیست جبهه پایداری انقلاب اسلامی حمایت می کنیم و از تمام گروه ها و افراد انقلابی دعوت می کنیم تا با حمایت از این لیست قوی، جوان و انقلابی و مجاهدت در راه تبلیغ آن، مجلسی در تراز گام دوم انقلاب تشکیل دهند.
ان شاالله که مورد رضایت حضرت ولی عصر (عج) قرار گیرد.
والسلام