هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 14:01
دوشنبه 28 بهمن 1398 13:55 ساعت
2020-2-17 14:01:17
شناسه خبر : 334586
مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره جشنواره ادبی شهید حبیب غنی‌پور در روز دوشنبه، ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۸، بعد از نماز مغرب و عشا در محل شبستان مسجد جوادالائمه(ع) برگزار می‌شود.
مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره جشنواره ادبی شهید حبیب غنی‌پور در روز دوشنبه، ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۸، بعد از نماز مغرب و عشا در محل شبستان مسجد جوادالائمه(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش رجانیوز در بخش‌های کتاب کودک، رمان نوجوان و رمان بزرگسال ــ حداکثر دو کتاب در هر بخش ــ تحت عنوان کتاب سال و کتاب تقدیری معرفی خواهند شد. در این مراسم به برگزیدگان جشنواره ادبی شهید حبیب غنی‌پور در هر بخش، نشان حبیب،‌ تندیس جشنواره و لوح تقدیر تعلق خواهد گرفت و پدیدآورندگان کتاب‌های تقدیری نیز نشان حبیب و لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.

اسامی داوران این دوره جایزه به این شرح اعلام شده است:

گروه کتاب کودک: ناصر نادری، علیرضا متولی، محمدحسن حسینی، علی‌اصغر جعفریان و محمد مهدوی شجاعی

گروه رمان نوجوان: حبیب یوسف‌زاده، خسرو باباخانی، نبی‌الله بابایی، رضا پریزاد و بیژن قفقازی‌زاده

گروه رمان بزرگسال: ابراهیم زاهدی‌مطلق، احمد دهقان، گلعلی بابایی، مصطفی خرامان و محمدعلی قربانی.

 

طی 18 دوره برگزاری این جشنواره (در برخی از دوره‌ها) سازمان‌های فرهنگی و ادبی، جوایزی نقدی به برندگان اهدا کرده‌اند. با عنایت به این‌که در سال‌های گذشته حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد ادبیات داستانی از این امکان استفاده کرده‌اند، امسال نیز این شرایط فراهم شده است تا نهادها، سازمان‌ها و مراکز فرهنگی و ادبی داوطلب بتوانند در شب برگزاری مراسم، هدایای مورد نظر خود را به منتخبین این جشنواره تقدیم و از این عزیزان تقدیر و تجلیل کنند.

جشنواره شهید حبیب غنی‌پور در امور مربوط به داوری آثار و امور اجرایی جشنواره، مثل همیشه مستقل عمل کرده است.