هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 15 تير 1399
ساعت 14:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 11:32
دوشنبه 28 بهمن 1398 11:17 ساعت
2020-2-17 11:32:26
شناسه خبر : 334572
رئیس سازمان صنعت استان تهران گفت: ۷ نمایشگاه بهاره برای عرضه کالاهای مورد نیاز شب عید از قبیل کیف، کفش، پوشاک و آجیل و خشکبار و همچنین کالاهای اساسی برگزار می شود.
رئیس سازمان صنعت استان تهران گفت: ۷ نمایشگاه بهاره برای عرضه کالاهای مورد نیاز شب عید از قبیل کیف، کفش، پوشاک و آجیل و خشکبار و همچنین کالاهای اساسی برگزار می شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت استان تهران امروز در نشست خبری با اشاره به طرح های تنظیم بازار شب عید گفت: یکی از طرح های ما طرح تنظیم بازار سیب و پرتقال شب عید است که برای این منظور در مجموع ۷ هزار تن سیب و پرتقال در نظر گرفته شده است. 
 
رئیس سازمان صنعت استان تهران افزود: حدود ۵ تا ۶ هزار تن پرتقال مازندران تهیه شده که این پرتقال ها  در سردخانه های استان مازندران نگهداری می شود و در زمان مناسب برای توزیع در شب عید به تهران منتقل می شود.
 
وی افزود: همچنین ۳ هزار تن سیب از محل تولیدات شهرستان دماوند تامین شده و برای توزیع در شب عید به تهران منتقل می شود.
 
صادقی اظهار داشت: قیمت توزیع سیب و پرتقال تنظیم باز عید در هفته سوم اسفندماه از طریق ستاد تنظیم بازار اعلام خواهد شد. 
 
وی همچنین در رابطه با برگزاری نمایشگاه های بهاره گفت: ۷ نمایشگاه بهاره برای عرضه کالاهای مورد نیاز شب عید از قبیل کیف، کفش، پوشاک و آجیل و خشکبار و همچنین کالاهای اساسی برگزار می شود. 
 
صادقی اظهار داشت: در غرفه کالاهای اساسی مرغ، تخم مرغ، برنج، روغن نباتی، شکر، محصولات شوینده و بهداشتی، گوشت قرمز منجم عرضه می شود که کالاهای اساسی با قیمت مصوب و سایر کالاها مثل شوینده ها با تخفیف ۵ تا ۱۰ درصدی نسبت به قیمت درج شده  روی کالا عرضه می شود. 
 
وی گفت : این نمایشگاه ها در تهران از ۱۴ تا ۲۳ اسفند در تهران برپا و در شهرستان های استان تهران براساس نیاز آن شهرستان در زمان خاص خود برگزاری می شود البته اعلام شده که در هر شهرستان یک نمایشگاه برگزار شود.