هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 16 تير 1399
ساعت 15:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 02:39
دوشنبه 28 بهمن 1398 02:33 ساعت
2020-2-17 02:39:07
شناسه خبر : 334542

 

یافتن بلیط ارزان قیمت چارتری، ممکن است برای افرادی که به ندرت به صورت هوایی سفر می کنند موضوع مهمی نباشد، اما برای کسانی که برای رفت و آمدهای مستمر خود نیاز به خرید بلیط هواپیما دارند، رزرو بلیط هواپیما با قیمت مناسب دارای اهمیت زیادی است. به طور کلی می توان گفت پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما کار دشواری نیست، فقط باید کمی دقت به خرج داد و از یک وبسایت معتبر رزرو بلیط هواپیما استفاده کرد.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان باید به نکاتی دقت کرد که شاید در ظاهر اهمیتی نداشته باشند. مسائلی که با رعایت کردن آنها در کنار هم می توان احتمال خرید بلیط ارزان را افزایش داد و ضمن صرفه جویی در هزینه های سفر، لذت خرید ارزانترین بلیط هواپیما را نیز تجربه کرد. در ادامه به مرور این نکات و ترفندهای خرید بلیط ارزان هواپیما خواهیم پرداخت.

بلیط چارتر ارزان هواپیما را از دست ندهید

شاید شنیده باشید معمولاً هنگام سامانه فروش بلیط هواپیما دوستان و آشنایانتان به دنبال بلیط چارتری ارزان می گردند. چرا که این بلیط ها معمولاً نسبت به بلیط های سیستمی از قیمت پایین تری برخوردار هستند. بنابراین یکی از ترفندها برای کاهش هزینه ها در این زمینه خرید بلیط چارتر هواپیما است.

بلیط هواپیما لحظه آخری، برگه شانس مسافران همیشه آماده

بلیط لحظه آخری هواپیما نیز نوعی بلیط چارتری است که با نزدیک شدن به موعد پرواز قیمت آن از طرف شرکت چارتر کننده کاهش می یابد. البته معمولاً خرید بلیط لحظه آخری برای مقصدهای پرطرفدار مشکل است. چرا که کاهش قیمت بلیط لحظه آخری هواپیما ارتباط مستقیم با میزان فروش آن دارد.

 

 

 

 درواقع هرچه تعداد صندلی های باقیمانده با نزدیک شدن به زمان پرواز بیشتر باشد، شاهد کاهش قیمت بیشتری هستیم. این نوع بلیط ارزان چارتری هواپیما که به اصطلاح به آن بلیط هواپیما لحظه آخری گفته می شود، برای کسانی که که همیشه آماده ی سفر هستند گزینه ی مناسبی برای صرفه جویی در هزینه رزرو بلیط هواپیما است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

استفاده از سامانه های معتبر برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما به شما امکانات زیادی می دهد که می توانید با استفاده از آن ها گام مناسبی در مسیر کاهش هزینه ی خرید بلیط هواپیما بردارید. وبسایت روگو (rogo.ir)، یکی از سامانه هایی است که با پوشش سراسری ایرلاین ها، به شما امکان جستجو و مقایسه قیمت بلیط هواپیما در زمان های متفاوت و از ایرلاین های مختلف به هر مقصدی را می دهد که با استفاده از این امکانات جستجوی پیشرفته، شما می توانید ارزانترین بلیط هواپیما را برای سفر خود خریداری کنید.

زمان خرید بلیط ارزان هواپیما

یکی از نکاتی که باید برای رزرو بلیط ارزان هواپیما در نظر داشته باشیم، زمان است. به این معنی که چه زمانی برای رزرو بلیط اقدام می کنیم. اگر به مقصد پرطرفداری سفر می کنید و یا در فصل شلوغی قصد سفر دارید، باید حداقل از یک هفته قبل برای رزرو بلیط هواپیما اقدام کنید. چرا که منتظر ماندن برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما برای این مقاصد، ریسک پیدا نکردن بلیط را نیز به همراه خواهد داشت. اما برای مقصدهای کم سفر و در زمان های خلوت، رزرو دیرهنگام شرایط پیدا کردن بلیط ارزان لحظه آخری را برای شما فراهم خواهد کرد.

 

 

 

بلیط ارزان هواپیما در تعطیلات؟

اگر قصد سفر در تعطیلات را دارید، باید بدانید که افزایش میزان سفر بالا رفتن هزینه ها را نیز به همراه دارد. پس پرداخت هزینه ی بیشتر برای رزرو بلیط هواپیما در این ایام اجتناب ناپذیر است. اما راهکارهایی نیز برای کاهش هزینه ی خرید بلیط هواپیما در این ایام وجود دارد. بهترین راهکار برای سفر در تعطیلات، شنا در خلاف جریان آب است. به این معنی که در بهترین حالت باید در خلاف مسیر سفر اکثریت مسافران حرکت کنید. زمانی که همه از سفر بر می گردند بهترین زمان برای رفتن شما است. در غیر این صورت باید سعی کنید حتی الامکان از سفر در روزهای حساس مانند 29 اسفند، روزهای آغاز سال و تعطیلات مهم خودداری کنید و در این زمان ها با یک یا دو روز اختلاف سفر خود را آغاز کنید.

برگرفته از وب سایت‌ خرید آنلاین بلیط، تور مسافرتی و رزرو هتل روگو (https://rogo.ir)