هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 26 اسفند 1398
ساعت 06:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 02:32
دوشنبه 28 بهمن 1398 02:25 ساعت
2020-2-17 02:32:02
شناسه خبر : 334541
انجام پایان نامه با آباکوس برای رشته‌های فنی و مهندسی که نیاز به استفاده از این نرم افزار دارند، به صورت حرفه‌ای و تخصصی صورت می‌گیرد. آباکوس یک نرم افزار شبیه سازی مهندسی که با کمک آن و از طریق کامپیوتر می‌توان روش اجزاء محدود (FEM) را تحلیل کرد.

انجام پایان نامه فنی و مهندسی که نیاز به نصب و کار با این نرم افزار مهندسی حرفه‌ای و پیچیده را دارند، سخت و چالش برانگیز است و کار انجام این قبیل پایان نامه‌ها را افراد باتجربه و متخصص می‌دانند. بنابراین بهتر است تا کار را به کاردان بسپارید.

 

 

قیمت انجام پایان نامه با آباکوس

انجام پایان نامه با آباکوس در این مجموعه آموزشی با قیمت مناسب انجام می‌شود. این قیمت کارشناسی شده بوده و با توجه به وضعیت اقتصادی و شرایط بازار تعیین شده است. به هر حال دانشجو هزینه‌های زیادی برای تحصیل و شرایط زندگی باید بپردازد و حالا برای فارغ التحصیلی هزینه پایان نامه با آباکوس هم به آن اضافه شده است. اما از آنجایی که کار بر روی چنین پایان نامه‌ها و پروژه‌هایی سخت و تخصصی است و نیاز به انجام دادن آن توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه دارد، چنین قیمت پیشنهاد شده‌ای بسیار مناسب است.

روند انجام پایان نامه با آباکوس

پایان نامه با آباکوس مثل انجام هر پایان نامه و پروژه دیگری روند خاصی دارد که باید به خوبی طی شود. اولین مرحله برای انجام پایان نامه دکتری ، انتخاب موضوع است. در برخی از دانشگاه‌ها برای پایانه کارشناسی (در برخی از رشته‌های فنی و مهندسی و هنری در مقطع کارشناسی هم نیاز به ارائه پایان نامه است) یا کارشناسی ارشد خود استاد و یا خود دانشجو موضوع پایان نامه را انتخاب می‌کنند.

 

در موسسات آموزشی انجام پایان نامه با آباکوس پس از مشخص شدن موضوع پایان نامه کار را شروع می‌کنند. روند کاری این موسسات به این شکل است که یا از ابتدا طبق درخواست دانشجو کلیه مراحل از قبیل انجام پروپوزال دانشجویی، پروژه، تالیف پایان نامه را خود موسسه انجام پایان نامه می‌دهد و یا اینکه برخی از مراحل را خود دانشجو طی می‌کند که قیمت انجام پایان نامه در این صورت متغیر خواهد بود.

همکاری در انجام پایان نامه با آباکوس

برخی از موسسات آموزشی برای انجام پایان نامه با آباکوس و هر نوع دیگری از پایان نامه و پروژه‌ای، اقدام به جذب همکار می‌کنند. دانشجویان و فارغ التحصیلان هر رشته‌ای در صورت داشتن تمایل و استعداد برای تالیف پایان نامه و انجام پروژه، می‌توانند جذب این موسسات شوند و کسب درآمد کنند.

به هر حال نوشتن پایان نامه و انجام پروژه‌های تخصصی که نیاز به استفاده از نرم افزارهای خاصی چون آباکوس و متلب را دارند؛ کار هر کسی نیست و افرادی موفق به جذب چنین موسساتی می‌شوند که تجربه و تخصص کافی در این زمینه را داشته باشند.

این افراد می‌توانند به عنوان همکار جذب این موسسات شوند و به دانشجویانی که وقت و تجربه و تخصص لازم برای انجام پایان نامه با آباکوس را ندارند، کمک و کسب درآمد کنند. بسته به تخصص و تجربه هر فرد می‌تواند در سال چندین پایان نامه و پروژه از چندین موسسه آموزشی را قبول کند و کار خوب و حرفه‌ای تحویل دهد.

منبع : انجام پایان نامه با آباکوس