هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 16:33
چهارشنبه 23 بهمن 1398 15:53 ساعت
2020-2-12 16:33:02
شناسه خبر : 334457
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تهدید حماس به واکنشی سخت و غافلگیرکننده، خواستار متوقف شدن عملیات‌های راکتی و ارسال بادکنک‌های آتش‌زا شد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تهدید حماس به واکنشی سخت و غافلگیرکننده، خواستار متوقف شدن عملیات‌های راکتی و ارسال بادکنک‌های آتش‌زا شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد اگر حملات راکتی و ارسال بادکنک‌های آتش‌زا از نوار غزه ادامه پیدا کند، واکنشی متفاوت از واکنش‌های قبلی نشان خواهند داد.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، نتانیاهو شامگاه سه‌شنبه در مصاحبه با شبکه ۲۰ تلویزیون این رژیم، ضمن تهدید سران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» گفت: در صورت متوقف نشدن حملات از نوار غزه، به شدت غافلگیر می‌شوند.

وی در این مصاحبه مدعی شد: «به عنوان نخست‌وزیر به شما می‌گویم، من عجله‌ای برای آغاز جنگ ندارم...، ولی ما در حال آماده‌سازی سورپرایز عمر حماس هستیم. نمی‌گویم چیست، ولی از هرچیزی که تا کنون بوده متفاوت است».

به نوشته این پایگاه خبری، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تهدیدات خود افزود: «اینکه آن سورپرایز را اجرا کنیم یا نه، کاملا به خود آن‌ها (حماس) بستگی دارد. اگر آن‌ها سر عقل نیایند، راکت‌ها و بادکنک‌های [آتش‌زا]را متوقف نکنند، فقط مسئله زمان تا اجرای آن باقی می‌ماند. یادتان باشد چه گفتم».

تایمزاسرائیل همچنین نوشت که به فاصله کوتاهی بعد از پایان پخش مصاحبه نتانیاهو از تلویزیون، خمپاره‌ای از نوار غزه به سمت مناطق صهیونیست‌نشین جنوب فلسطین اشغالی شلیک شد و ارتش رژیم صهیونیستی از برخورد آن به منطقه‌ای باز خبر داد.

نتانیاهو روز یکشنبه نیز تهدید کرده بود پاسخ کوبنده‌ای به گروه‌های مقاومت در نوار غزه خواهند داد. وی در جلسه کابینه گفت: «ما هیچ تهاجمی را از غزه نمی‌پذیریم... من جزئیات تمام اقداماتمان را مطرح نمی‌کنم، ولی برای اقدامی ویرانگر علیه گروه‌های تروریستی در غزه آماده‌ایم».