هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 18 تير 1399
ساعت 14:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 14:22
چهارشنبه 23 بهمن 1398 13:53 ساعت
2020-2-12 14:22:37
شناسه خبر : 334442
نمایند ولی فقیه در سوریه تاکید کرد: کسانی که همچون گاو شیرده در جلسه معامله قرن حضور داشتند، نه فقط به اسلام که به رسالت تمام انبیاء الهی خیانت کردند.

نمایند ولی فقیه در سوریه تاکید کرد: کسانی که همچون گاو شیرده در جلسه معامله قرن حضور داشتند، نه فقط به اسلام که به رسالت تمام انبیاء الهی خیانت کردند.

به گزارش زجانیوز به نقل از تسنیم،‌آیت‌الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه در جشن 41مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مصلای حرم مطهر حضرت زینب (س)، با تبریک یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: انقلاب اسلامی معجزه‌ای بود که هیمنه استکبار را به‌هم ریخت.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) مانند نام بلند خود، روح خدا را در امت اسلام و جهان بشریت دمید و با نور وجودی خود، ظلمت استکبار را نابود کرد.

آیت‌الله طباطبایی تصریح کرد: حضرت امام در هیچ دانشکده سیاسی تعلیم ندیده بود ولی توانست با اراده ملت و ایمان بالای خود پیروزی بزرگ را مسجَّل کند.

وی، ایجاد حکومت دینی را یکی از اهداف و آرزوهای انبیای الهی عنوان و خاطرنشان کرد این آرزوی بزرگ، توسط حضرت امام خمینی محقق شد.

نماینده مقام معظم رهبری در سوریه مسئله قدس را مظهر وحدت مسلمین دانست و گفت: همه مدیون امام راحل هستیم که این مسئله مهم را احیا کرد و امام خامنه‌ای نیز بیان داشتند که معامله قرن محکوم و دفاع از مردم مظلوم فلسطین بر همه واجب و لازم است.

آیت‌الله طباطبایی ادامه داد: همه کسانی که در جلسه معامله قرن حضور داشتند، نه فقط به اسلام بلکه به رسالت تمام پیامبران خیانت کردند و ذلت و حقارت را به عزت و ایمان ترجیح دادند؛ همانند گاو شیرده.

وی در پایان سخنانش، شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را باعث جریان گرفتن خون تازه در رگ‌های مردم منطقه دانست که به پیروزی نهایی و آزاد سازی قدس منجر خواهد شد.