هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 21 بهمن 1398 ساعت 12:21
دوشنبه 21 بهمن 1398 12:13 ساعت
2020-2-10 12:21:18
شناسه خبر : 334369
معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۲۴۰ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۲۴۰ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، محمود محمودزاده امروز دوشنبه در مراسم کلنگ‌زنی سایت ۸۷۰ واحدی طرح اقدام ملی ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در طرح اقدام ملی در کل کشور یک حرکت ویژه‌ای از ابتدای مدیریت وزیر راه و شهرسازی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه در مرحله اول بیش از ۲۴۰ هزار نفر ثبت نام کردند، الان در مرحله معرفی متقاضیان به پروژه هستیم، تصریح کرد: در لرستان در مرحله اول هزار و ۷۰۰ نفر را ثبت نام کردیم که از این تعداد بیش از ۶۱ درصد واجد شرایط شناخته شده‌اند و به پروژه‌ها معرفی می‌شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی، خاطرنشان کرد: سهمیه لرستان حدود ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد است و امیدواریم با کمک استاندار و مدیران استانی تأمین زمین شود.

محمودزاده با اشاره به اینکه پروژه‌ای که امروز کلنگ‌زنی می‌شود یکی از پروژه‌های نادر در کشور است، گفت: سال‌ها بحث بازسازی بافت‌های فرسوده را داشتیم اما به لحاظ مسائل قانونی و اجرایی شرایط فراهم نشد، امروز این مسئله علاوه بر اینکه در قالب طرح اقدام ملی اتفاق می‌افتد یکی از اتفاقات بزرگ بازسازی بافت‌های فرسوده کشور است که در لرستان انجام می‌شود.

وی، ادامه داد: امیدواریم این پروژه به عنوان یک طرح پیش ران اجرایی شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: ما در مجموع حدود ۴ هزار و ۸۰۰ واحد در شهرهای بزرگ استان، سه هزار واحد در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار و سه هزار واحد هم در بافت فرسوده استان اجرایی خواهیم کرد که اگر شرایط اعم از تأمین زمین انجام شود به زودی مرحله دوم ثبت نام را نیز خواهیم داشت.