98/11/21 - 11:05 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 334347
سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در آستانه دیدار با پرسپولیس ایران نسبت به قدرت حریف تیمش هشدار داد.

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در آستانه دیدار با پرسپولیس ایران نسبت به قدرت حریف تیمش هشدار داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر از ساعت ۱۸:۴۵ فردا سه شنبه در دیدار نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف هم می روند.

ولید الرکراکی سرمربی تیم الدحیل قطر به بازیکنان خود نسبت به قدرت پرسپولیس ایران هشدار داد.

به گزارش سایت «کوره» الرکراکی گفت: بدون شک این مسابقه برای ما بسیار اهمیت دارد و با تمام توان برای پیروزی بازی می کنیم. اهمیت این رقابتها را به خوبی می دانیم. همه دوست دارند قهرمان آسیا شوند و ما هم همین هدف را داریم.

وی ادامه داد: از سختی بازی با پرسپولیس آگاه هستیم بخصوص اینکه پرسپولیس در لیگ ایران صدرنشین است و تقابل با این تیم برای کسب نتیجه به تلاش مضاعف نیاز دارد.

سرمربی الدحیل تاکید کرد: ما به خودمان و توانایی بازیکنان اعتماد داریم. در بازی با الریان هم باوجود اینکه شکست خوردیم اما موقعیت های زیادی داشتیم. با از دست دادن این موقعیت ها خودمان را تنبیه کردیم.

الرکراکی تصریح کرد: حضور هواداران الدحیل در ورزشگاه چه برای این بازی و چه برای مسابقات لیگ قطر کاملا ضروری است چون آنها انگیزه زیادی به بازیکنان می دهند. شخصا اطمینان دارم که هواداران به دعوت ما پاسخ می دهند و این انگیزه الدحیل را برای رسیدن به نتایج خوب بیشتر می کند.