هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 18 تير 1399
ساعت 15:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 20 بهمن 1398 ساعت 11:33
يكشنبه 20 بهمن 1398 11:12 ساعت
2020-2-9 11:33:05
شناسه خبر : 334279
رسانه‌های آمریکایی با استناد به آمارهای رسمی گزارش دادند خودکشی در میان افسران و نظامیان نیروی هوایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی به بالاترین حد خود در سه دهه گذشته رسید.

 رسانه‌های آمریکایی با استناد به آمارهای رسمی گزارش دادند خودکشی در میان افسران و نظامیان نیروی هوایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی به بالاترین حد خود در سه دهه گذشته رسید.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، پایگاه اینترنتی «ان بی سی نیوز» به نقل از «آمار اولیه و رسمی اما منتشر نشده» گزارش داد، خودکشی در میان نظامیان نیروی هوایی آمریکا به صورت قابل توجهی در سال گذشته میلادی (2019) افزایش یافته  که در طول سه دهه گذشته بی سابقه بوده است.    

«ان بی سی نیوز» با اشاره به تلاش‌های گسترده در ارتش آمریکا برای مقابله با مشکل خودکشی، نوشت دلیل افزایش خودکشی در میان افسران نیروی هوایی کاملا مشخص نیست.

بر اساس آمارهای اولیه، نیروی هوایی آمریکا در سال گذشته (2019) شاهد 84 مورد خودکشی موفق در میان نظامیان خود بوده  این در حالی که در طول پنج سال گذشته تعداد خودکشی در میان نیروی هوایی آمریکا بین 60 الی 64 ثابت بوده است.

آمار و مطالعات منتشر شده نشان می‌دهد تا قبل از سال 2019، بیشترین تعداد خودکشی در میان نیروهای هوایی آمریکا در سال 2015 ثبت شده  که 64 مورد بوده است.

ژنرال «بریان کلی» معاون نیروی انسانی و خدمات رئیس ستاد متشرک در بیانیه‌ای اعلام کرد: « خوکشی یک مشکل دشوار ملی است بدون اینکه راه‌ حل‌های قابل شناسایی آسانی وجود داشته باشد.»

بر اساس گزارش «ان بی سی نیوز» مهمترین عوامل خودکشی شامل استرس و اضطراب، اعزام نظامیان به مناطق جنگی در عراق و افغانستان مربوط می‌شود. در هیمن حال، نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد عوامل دیگری مانند مصرف مشروبات الکلی و اختلالات شخصیتی نقش مهمی در خودکشی نظامیان آمریکایی دارند.