هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 20 فروردين 1399
ساعت 20:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 بهمن 1398 ساعت 10:19
شنبه 19 بهمن 1398 10:12 ساعت
2020-2-8 10:19:19
شناسه خبر : 334193
سفیر سوریه در چین اعلام کرد که دمشق برای تقویت سیستم پدافند هوایی خود در سایه تجاوزات پی در پی رژیم صهیونیستی تلاش می کند.

سفیر سوریه در چین اعلام کرد که دمشق برای تقویت سیستم پدافند هوایی خود در سایه تجاوزات پی در پی رژیم صهیونیستی تلاش می کند.

به گزارش رجانیوز به نقل از النشره، عماد مصطفی، سفیر سوریه در چین اعلام کرد که دمشق برای تقویت سیستم پدافند هوایی خود در سایه تجاوزات پی در پی رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند.

وی تاکید کرد که این اقدام در سایه تجاوزات هوایی پی در پی از سوی رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد.

سفیر سوریه در چین گفت: سوریه از تمامی سیستم‌های دفاع هوایی خود برای محافظت از حریم هوایی کشور در برابر تجاوزات مداوم رژیم صهیونیستی استفاده می‌کند. حملات هوایی مکرر، سوریه را متقاعد به لزوم وجود سامانه‌های پدافند پیشرفته‌تر کرده است و سوریه به دنبال گزینه‌های مقرون به صرفه برای تقویت بیشتر سیستم دفاعی هوایی خود خواهد بود.

مصطفی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از این موضوع که سوریه به طور جدی با گروه‌های تروریستی در ادلب مبارزه می‌کند، استفاده می‌کند.

پیش از این، وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود: هواپیمای مسافربری با ۱۷۲ مسافر هنگام فرود در فرودگاه دمشق در زمان حمله اسرائیل به حومه دمشق کم مانده بود که مورد اصابت پدافند هوایی سوریه قرار بگیرد.