هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 16 فروردين 1399
ساعت 00:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 20:24
چهارشنبه 16 بهمن 1398 20:22 ساعت
2020-2-5 20:24:37
شناسه خبر : 334101
یکی از راه های یافتن هتل های خوب در شیراز و در هر شهری مطالعه نظرات میهمانانی است که قبلا در هتل های شیراز اقامت داشته اند و برای چند شب در این هتل ها اتاق رزرو کرده اند.

مطالعه نظرات این میهمان درباره هتل های شیراز از این جهت که حاصل تجربه واقعی مسافران می باشد، به ما در انتخاب هتل های شیراز بسیار کمک می کند.

این دسته از میهمانان تجربه کامل اقامت در هتل را دارند یعنی برخورد پرسنل قسمت پذیرش را دیده اند، چند شب در اتاق خوابیده اند و کیفیت و راحتی تخت را لمس کرده اند، از حمام و سرویس بهداشتی اتاق استفاده کرده اند و نسبت به گرمی و سردی آب و امکانات بهداشتی داخل آن آگاه هستند، از صبحانه بوفه هتل استفاده کرده اند و از کیفیت و تنوع و نحوه سرو آن در صبحانه خوری هتل آگاه هستند، برای وعده های نهار و شام از رستوران هتل استفاده کرده اند و طعم غذا های رستوران هتل را شخصا چشیده اند و به همین خاطر نظری که نسبت به هتل داده اند حاصل تجربه واقعی آنها از اقامت در هتل است.

لازم به توضیح است که شما با مراجعه به صفحه هر هتلی در سایت رزرواسیون آریا می توانید نظرات و امتیاز های که مسافران ما به هتل ها داده اند را مطا لعه بر اساس آنها اقدام به ررزو هتل نمایید. برای مثال اگر قصد رزرو هتل های بندرعباس را دارید می توانید با جستجو هر یک از هتل های بندر عباس نظرات و امتیاز های میهمانان به آن هتل را مشاهده نمایید.

در سایت رزرواسیون آریا کاربران به شش ویژگی، نظافت، آرامش، برخورد کارکنان، امکانات، غذا و اینترنت امتیاز میدهند و نظر خود را در دو باکس جداگانه نظرات مثبت و نظرات منفی وارد می کنند.

حال ما در ادامه شش تا از هتل های شیراز را که از نظر میهمانان سایت رزرواسیون آریا امتیاز بالایی گرفته اند برای شما معرفی خواهیم کرد.

هتل بزرگ یکی از هتل های پنج ستاره شیراز است که در کنار یکی از دروازه های قدیمی شهر شیراز یعنی دروازه قرآن قرار گرفته است. از ویژگی های هتل بزرگ شیراز دارا بودن پارکینگ، دسترسی میهمانان به اینترنت و البته نزدیکی به ایستگاه مترو می باشد. امکانات با نمره 9.4 از 10 و غذا با نمره 8.4 از 10 به ترتیب بیشترین و کمترین امتیاز را از مسافران هتل بزرگ گرفته اند.

 

 

 

هتل زندیه از هتل های پنج ستاره شیراز است که در خیابان هجرت و در منطقه زندیه قرار دارد. میهمانان در هنگام اقامت در هتل زندیه علاوه امکان استفاده از اینترنت و پارکینگ می توانند از حمام سنتی و ایرانی هتل که در مجموعه آبی هتل زندیه قرار دارد استفاده نمایند. برخورد کارکنان با نمره 9.8 از 10 و اینترنت با نمره 6.3 از 10 به ترتیب بیشترین و کمترین امتیاز را از مسافران هتل زندیه گرفته اند.

هتل کریم خان از هتل های سه ستاره شیراز است که در خیابان رودکی در منطقه زندیه قرار دارد. هتل در فاصله 10 دقیقه با ایستگاه مترو زندیه قرار گرفته است. این هتل یکی از هتل های قیمت مناسب و با کیفیت شیراز می باشد. نظافت با نمره 8.5 بیشترین امتیاز را از میهمانان هتل کریم خان گرفته است. میانگین امتیاز مسافران به این هتل 5 از 10 می باشد.

 

 

 

هتل آپارتمان شمس شیراز یکی از هتل های دو ستاره و با کیفیت شیراز است که دارای قیمت مناسب می باشد. این هتل در دروازه اصفهان و در ابتدای خیابان حافظ قرار دارد.

هتل الیزه شیراز از هتل های چهار ستاره شیراز است که پارکینگ و اینترنت رایگان در اختیار مسافران قرار می دهد. هتل در فاصله ده دقیقه تا ایستگاه مترو احسان قرار دارد.

هتل اریو برزن شیراز از هتل های چهار ستاره این شهر است که بسیار مورد استقبال مسافران شیراز می باشد. این هتل در منطقه زندیه قرار گرفته و در نزدیکی ایستگاه مترو زندیه قرار دارد.