هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 فروردين 1399
ساعت 21:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 15:24
دوشنبه 14 بهمن 1398 15:10 ساعت
2020-2-3 15:24:43
شناسه خبر : 333991
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بر اساس فرمایشات فرمانده معظم کل قوا منشور تربیتی را به تصویب رسانده‌ایم و بر همین اساس، سربازان را آموزش می‌دهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بر اساس فرمایشات فرمانده معظم کل قوا منشور تربیتی را به تصویب رسانده‌ایم و بر همین اساس، سربازان را آموزش می‌دهیم.

به گزارش رجانیوز، امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در جریان بازدید جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مرکز آموزش ۰۱ نزاجا طی سخنانی اظهار داشت: در نیروی زمینی ارتش اصول فرماندهی بر سه پایه ولایتمداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار است.

وی با اشاره به اینکه در مرکز آموزش ۰۱ نزاجا دانشجویان در مقاطع کارشناسی به بالا مشغول به تحصیل هستند، افزود: ما بر اساس فرمایشات فرمانده معظم کل قوا منشور تربیتی را به تصویب رسانده‌ایم و بر همین اساس، سربازان را آموزش می‌دهیم؛ لذا سعی کرده‌ایم محیط سربازی را برای این عزیزان به محیطی خوشایند تبدیل کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در این زمینه به سازگارکردن شرایط و محیط سربازی با روحیه جوانی اشاره و عنوان کرد: همچنین در حوزه زیست سربازان نیز سعی کرده‌ایم که بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کنیم.

امیر حیدری با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم تا درک صحیحی از مجموعه سربازانی که وارد این پادگان آموزشی می‌شوند، داشته باشیم، گفت: برای اینکه سربازان از تخصص‌هایشان فاصله نگیرند، اقدامات مؤثری انجام داده‌ایم و بعد از دوران آموزش، همه این عزیزان را در محل‌های خاصی به‌کار می‌گیریم که مرتبط با رشته تحصیلی آن‌هاست تا بر تجربیاتشان افزوده شود.

 

منبع: دفاع پرس