هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 07:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 13:32
دوشنبه 14 بهمن 1398 13:07 ساعت
2020-2-3 13:32:29
شناسه خبر : 333975
حضور تیم ملی فوتسال عراق در ایران و برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی کشورمان قطعی شد.

حضور تیم ملی فوتسال عراق در ایران و برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی کشورمان قطعی شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، هرچند امروز خبر احتمال تعویق و یا لغو مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا منتشر شده است، اما کادر فنی تیم ملی فوتسال تا اعلام رسمی این خبر برنامه های آماده سازی خود را طبق پیش بینی قبلی جلو خواهد برد.

بعد از آنکه کمیته فوتسال نتوانست برای آماده سازی تیم ملی در آستانه جام ملت های آسیا حریف اروپایی پیدا کند، مذاکره با تیم های آفریقایی در دستور کار قرار گرفت. ناکامی در فراهم شدن حریف آفریقایی در نهایت جهت بازی تدارکاتی را به سمت کشورهای آسیایی برد که در جام ملت ها حضور ندارند.

تیم ملی فوتسال عراق که یکی از غایبان بزرگ جام ملت های آسیا محسوب می شود و همواره به عنوان یک حریف تدارکاتی مناسب برای ایران مورد استفاده قرار گرفته است، اینبار هم گزینه نهایی ملی پوشان فوتسال کشورمان برای بازی دوستانه خواهد بود.

قرار است عراق روز بیست و پنجم بهمن وارد ایران شود و دو بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران برگزار کند.

داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: به عراق نامه زدیم و مذاکرات را انجام دادیم. بازی با این تیم پیشنهاد سرمربی تیم ملی بود. باتوجه به اینکه عراق تیم خوبی است و در جام ملت ها حضور ندارد، می تواند حریف قابل احترامی برای تیم ملی کشورمان باشد.