هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 فروردين 1399
ساعت 00:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 12:12
دوشنبه 14 بهمن 1398 12:11 ساعت
2020-2-3 12:12:04
شناسه خبر : 333957
نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادعاهای جدید مطرح شده از سوی دونالد ترامپ را به شدت رد و از اظهارات رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرده است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادعاهای جدید مطرح شده از سوی دونالد ترامپ را به شدت رد و از اظهارات رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرده است.

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، مایکل بلومبرگ شهردار سابق نیویورک و یکی از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ میلادی، ادعاهای دونالد ترامپ مبنی بر تلاش وی برای تقلب در رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات علیه برنی سندرز را رد کرد و گفت: ترامپ درباره همه چیز دروغ می‌گوید.

وی در ادامه در جمع خبرنگاران افزود: این اتفاقی است که معمولا وقتی من در نظرسنجی‌ها با افزایش و بهبود عملکرد روبرو می‌شوم، به طور ناگهانی رخ می‌دهد. ترامپ می‌داند که من توانایی شکست او را دارم و برای همین چنین ادعاهایی را مطرح کرده است.

ترامپ پیش از این با انتشار توئیت‌هایی بلومبرگ را متهم به همکاری با کمیته ملی حزب دموکرات کرده بود تا در انتخابات مقدماتی این حزب برای انتخاب نامزد نهایی انتخابات ۲۰۲۰ علیه برنی سندرز تقلب کنند.

بلومبرگ گفت: جای تعجبی وجود ندارد که ترامپ چنین اتهاماتی را علیه من و کمیته ملی حزب دموکرات مطرح کرده است.

تازه ترین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که محبوبیت بلومبرگ در بین رای دهندگان دموکرات رو به افزایش است. نظرسنجی هفته گذشته موسسه مورنینگ کانسالت نشان داده است که میزان محبوبیت بلومبرگ به ۱۲ درصد افزایش یافته است. البته وی هنوز نسبت به جو بایدن و برنی سندرز خیلی عقب تر است.