98/11/13 - 10:06 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 333880
علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور از مطالعه و توجه رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می آید» نوشته وجیهه علی اکبری سامانی خبر داد.
علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور از مطالعه و توجه رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می آید» نوشته وجیهه علی اکبری سامانی خبر داد.

علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مطالعه و توجه رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می آید» نوشته وجیهه علی اکبری سامانی خبر داد و آن را موجب افتخار خانم وجیهه سامانی خواند که موجب استمرار تلاش وی در خلق آثاری از این قبیل
خواهد بود.

علیرضا مختارپور در این یادداشت نوشته است:
رمان «آن مرد با باران می‌آید» اثر خانم وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنواره داستان انقلاب حوزه هنری برگزیده و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد. چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته‌است. این کتاب در سال ۱۳۹۷ در جشنواره شهید اندرزگو (روایت انقلاب) نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

موضوع کتاب به داستان زندگی پُرماجرای خانواده‌ای از طبقه متوسط در کوران نهضت اسلامی مردم ایران در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌و ششم دی‌ماه ۱۳۵۷ اختصاص دارد.
شخصیت‌پردازی قوی، قلم روان، توجه به روحیات و خصوصیات رفتاری شخصیت‌های رمان و مستند بودن حوادث، توجّه به موضوع انقلاب اسلامی خصوصاً برای گروه سنّی نوجوان، ازجمله عوامل جذّابیت این کتاب است.
این خبر که رمان «آن مرد با باران می‌آید » مورد مطالعه و عنایت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظّم انقلاب اسلامی، که همواره بر خلق و انتشار آثار ارزشمند در حوزه‌های گوناگون معارف دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس و... تأکید داشته‌اند، قرار گرفته موجب افتخار خانم وجیهه سامانی و استمرار تلاش ایشان در خلق آثاری از این قبیل خواهدبود، ان‌شاءالله.