هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 فروردين 1399
ساعت 00:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 10 بهمن 1398 ساعت 11:02
پنجشنبه 10 بهمن 1398 10:07 ساعت
2020-1-30 11:02:11
شناسه خبر : 333820
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس‌جمهور باید پاسخگوی وعده‌هایی که به مردم داده است، باشد از این رو او باید به وعده‌های خود عمل کند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس‌جمهور باید پاسخگوی وعده‌هایی که به مردم داده است، باشد از این رو او باید به وعده‌های خود عمل کند.
 
احمد سالک ، ضمن انتقاد از نحوه مدیریت مسئولان اجرایی کشور، گفت: شرایط زمانی و مکانی در اداره کشور نقش دارد و ما این موضوع را رد نمی‌کنیم اما کسی که می‌خواهد کشوری با ۸۰ میلیون جمعیت را اداره کند، باید برنامه‌ریزی چهار ساله و هشت ساله دقیقی داشته باشد تا وعده‌هایش قابلیت اجرا داشته باشد.
 
وی با اشاره به یکی از وعده‌های رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه مشکلات کشور را صد روزه حل می‌کنیم، گفت: رئیس‌جمهور باید این وعده‌ها را با نگاه به آینده می‌داد و اگر فردی بدون آینده‌نگری برنامه‌ریزی کرده و وعده دهد، قطعا به اهدافش نمی‌رسد.
 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما چهل سال است که در جنگ با استکبار جهانی و تحریم هستیم و بر این اساس جنگ با دشمنان و تحریم مسئله جدیدی نیست.
 
سالک با بیان اینکه تشدید تحریم‌ها پس از برجام انجام شد، گفت: رئیس‌جمهور قول داد که اگر برجام  منعقد شود، تمام تحریم‌ها از بین می‌رود اما نه تنها هیچ یک از تحریم‌ها از بین نرفت، بلکه شاهد افزایش تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران هستیم.
 
وی افزود:رئیس‌جمهور باید پاسخگوی وعده‌هایی که به مردم داده است، باشد از این رو  وی باید به وعده‌های خود عمل کند.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از وعده‌های «روحانی» این بود که فقر مطلق در جامعه از بین می‌رود و این وعده را در بودجه‌های سالیانه هم مورد تأکید قرار می داد، تصریح کرد: ما شاهدیم که نه تنها فقر در این مدت از بین نرفت، بلکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم افزایش یافت.
 
سالک با بیان اینکه همه قوا باید دست به دست هم دهند و مشکلات کشور را حل کنند، گفت: عالی‌ترین مقام اجرایی کشور رئیس‌جمهور است و وی باید پاسخگوی وعده‌های خود به مردم باشد و مشکلات آنان را حل کند.
 
منبع:مهر