هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 17 تير 1399
ساعت 21:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 15:05
يكشنبه 6 بهمن 1398 14:35 ساعت
2020-1-26 15:05:01
شناسه خبر : 333736
آیت‌الله نوری‌همدانی با قدردانی ‌از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت:‌ رئیسی امید را به جامعه برگرداند.
 آیت‌الله نوری‌همدانی با قدردانی ‌از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت:‌ رئیسی امید را به جامعه برگرداند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور، کار سازمان بازرسی کل کشور را بسیار حساس، مهم و ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: باید کسانی در رأس این سازمان باشند که دغدغه مبارزه با فساد در همه ابعاد را داشته باشند.
 
وی با اشاره به تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه افزود: خوشبختانه کسی در این مسند قرار گرفته که فردی شایسته، کارآمد و دلسوز است و فعالیت‌های وی در این مدت کوتاه موجب پیشگیری از بسیاری از مفاسد شده و امید را به جامعه برگردانده است.
 
 
این مرجع تقلید با تأکید بر اینکه همه مدیران دستگاه‌های کشور باید قوه قضائیه را در پاکسازی جامعه از آلودگی‌ها و مفاسد اقتصادی و فرهنگی یاری کنند، تصریح کرد:‌ این امر موجب تثبیت و تحکیم نظام اسلامی و مایه دلگرمی توده مردم خواهد شد.
 
آیت‌الله نوری‌همدانی با انتقاد از وجود برخی اختلافات در رسانه‌ها گفت: برخی‌ها با حزب و باند‌بازی موجب چنددستگی در جامعه می‌شوند و این امر به وحدت و آرامش مردم لطمه وارد می‌کند.