هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 16 تير 1399
ساعت 03:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 10:15
يكشنبه 6 بهمن 1398 10:00 ساعت
2020-1-26 10:15:35
شناسه خبر : 333687
دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران گفت: « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید.
دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران گفت: « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید.
 
علیرضا تسلیمی دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ، با اشاره به حضور میلیونی مردم عراق در راهپیمایی روز گذشته و همچنین شکست آمریکا از جبهه مقاومت گفت: رژیم تروریست آمریکا، هر لحظه منتظر واکنش جبهه مقاومت نسبت به ددمنشی‌های خود باشد و بهتر است با زبان خوش دست از شرارت برداشته و سربازان خود را عمودی از منطقه خارج کند.
 
وی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران تصریح کرد: به آقای برایان هوک توصیه می‌کنم حد و اندازه خود را بشناسد، او در حدی نیست که مسؤلین کشوری یا لشگری ما جواب او را بدهند.
 
این فعال دانشجویی گفت: من به عنوان کوچکترین عضو خانواده بزرگ جنبش دانشجویی کشور خطاب به نماینده وزارت خارجه آمریکا می گویم؛ دهان بر یاوه‌گویی ببندد و به جای زدن حرف های بزرگتر از قواره خود، تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بیان کند! آمریکا با دپو کردن جنازه سربازانش و جا زدن آنان بجای کشته های رزمایش و یا دیگر عناوین در سراسر جهان راه به جایی نمی‌برد. 
 
تسلیمی تاکید کرد: رژیم  آمریکا کانون اصلی تروریسم دولتی در جهان است و این مسئله امنیت و صلح جهانی را تهدید می‌کند! 
 
وی گفت: مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به جهت نجات جان میلیون ها انسان بی گناه در سراسر جهان که هر لحظه ممکن است قربانی حملات تروریستی رژیم آمریکا شوند و برای حفظ صلح پایدار برای از بین بردن سردمداران تروریسم دولتی در جهان ٢ میلیون دلار برای از بین بردن دونالد ترامپ، دلقک تروریست رژیم خونخوار آمریکا، 1 میلیون دلار برای مایک پمپئو وزیر امور تروریستی رژیم آمریکا و 50 سنت برای بریان هوک نماینده هرزه گوی وزارت امور تروریستی رژیم آمریکا که وقاحت تمام نسبت به تهدید مسؤلین نظام های مردمی جهان اقدام می‌کند و صلح و امنیت جهانی را به خطر می اندازد، جایزه می‌دهد.
 
این فعال دانشجویی گفت:‌ مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اغماض بیشترین حد ممکن را جهت تعیین جایزه برای از بین بردن این جنایتکاران در نظر گرفته است.
 
منبع:فارس