هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 8 فروردين 1399
ساعت 11:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 1 بهمن 1398 ساعت 13:57
سه شنبه 1 بهمن 1398 13:50 ساعت
2020-1-21 13:57:32
شناسه خبر : 333430
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد جدی با فرانسه برای به کار بردن نام جعلی درباره «خلیج‌فارس» از سوی مکرون شد.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد جدی با فرانسه برای به کار بردن نام جعلی درباره «خلیج‌فارس» از سوی مکرون شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، با انتقاد از نحوه پرداخت بسته معیشتی به مردم، اظهار داشت: متأسفانه بسیاری از متقاضیان هنوز بسته معیشتی را دریافت نکرده‌اند که باید تدبیری برای حل این مشکل اتخاذ شود.
 
وی افزود: خبرهایی وجود دارد مبنی بر اینکه «۱۵۴۵ تن غذای سگ و گربه و همچنین کالاهایی چون مرکب خودکار و شامپو به کشور وارد شده است» سؤال ما این است آیا «این کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده است؟»
 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: دولت به صدا و سیما سفارش داده است که یک بسته خبری از جلسات دولت تهیه کنند. پیشنهاد ما این است که دولت هم مانند مجلس، جلسات خود را به شکل زنده پخش کند و دنبال این کارهای سفارشی نباشد.
 
سلیمی افزود: متأسفانه آنتن زنده از برخی برنامه‌های انقلابی گرفته شده است و درخواست ما این است که آقایان به سازمان صدا و سیما فشار نیاورند.
 
وی با تأکید بر ضرورت برخورد با فرانسه برای آنکه مکرون نام «خلیج‌فارس» را به شکل جعلی به کار برده است، گفت: تصمیم AFC درباره میزبانی ایران در مسابقات فوتبال آسیایی کاملاً سیاسی است و باید ابعاد این موضوع روشن شود.